Yeni yapım erotik film arayanlar ve sevenler için 2017 yapım yılına ait komedi,korku ve erotizm içeren bir filmle yine karşınızdayız. Kurt adam ve çıplak kızlar isimli 2017 yeni erotik filmi türkçe dublaj olarak sizlere sunmayı çok isterdik ama üzgünüz filmi yine orjinal dilinde izleyeceksiniz. Bir grup arkadaş tatillerini sakin bir göl kenarında geçirmek için kamp kurarlar. Dört güzel kız, yakışıklı erkek Daniel ve doktor lakaplı Dirk. Daniel yakışıklı olduğu için kızların gözdesidir ve dört kız Daniel’i adeta ortak mal kullanır gibi seks ihtiyaçları için kullanmaktadırlar. Dirk ise Daniel kadar yakışıklı olmasa da paranoyak ve komik halleri yüzünden bir türlü kızlarla birlikte olamamaktadır. O da Daniel gibi ortak bir kullanım olmak istemektedir ama kızlar bir türlü ona pas vermiyordur. Tatil yaptıkları gölde çıkan kurt adam söylentileri Dirk için bir kahramanlık fırsatıdır. Kurt adamı tek başına altedebilirse belkide kızların ilgisini çekebilecektir. Erotik komedi filmi sevenlerin çok hoşlanacağı bu film üçüncü sınıf bir izlenim verse de kendini sırf kızların güzelliği uğruna sonuna kadar izletebiliyor. Lezbiyen film sevenlerde lütfen kurt adam ve çıplak kızlar 2017 erotik filmini sonuna kadar izlesin. Jakuzide, gölde ve yatakta bol bol lezbiyen kızların erotik sahnelerine şahit olacaksınız. Sitemizde ve birçok film sitesinde eski filmlerin yoğunluğundan yeni erotik film izlemeye fırsat bulamadığınız bu dönemde kurt adam ve çıplak kızlar filmi size çok iyi geleceğe benziyor. Filmin konusu hakkında bilgi verirken de söylediğimiz gibi film kalite olarak düşük olsa da güzel kızların çokluğu ve lezbiyen ilişkiler videoyu sonuna kadar izlemenize sebep olacak.

Kurt Adam Ve Çıplak Kızlar 2017 Erotik Filmi Hakkında

Bu güzel yeni erotik film hakkında bir çok bilgiyi yukarıda verdiğimizi düşünüyoruz. Sizlerden istediğimiz sizler için bu filmleri internet ortamından araştırarak bulan editörlerimize teşekkür amaçlı olumlu yada olumsuz yorum yapmanız. Filmizle88.com sizlere en iyi filmleri sunmaya devam edecek iyi seyirler dileriz.

Görüşünü Bildir

Merak etmeyin email adresiniz yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmiştir *

*

1 Yorum

  • mehmet 2 ay Önce

    Güzel, tatlı ve hoş bayanlar.. Sizlere gizlilik içerisinde her zaman aklınızdan çıkmayacak farklı macera ve heyecan dolu anlar yaşatmak için buradayım. eğer sende çılgınca zevk dolu anlar yaşamak istersen skype [email protected] bekliyorum canım..