Film Hakkında 159

Hızlı ve Öfkeli 8 izle Türkçe Dublaj – 2017 En iyi Filmler

Hızlı ve Öfkeli 8 izle Türkçe Dublaj – 2017 En iyi Filmler

Türkçe Dublaj

Filmin Özeti

2017 de dört gözle beklenen filmlerden bir tanesi olan "Hızlı ve öfkeli 8" türkçe dublaj tek parçalık izleme alternatifiyle karşınızda. Belli ki filmin serisi 9 ile devam edecek. Çünkü arz talep meselesinden çıkan sonuç serinin devam etmesi yönünde. İlk çekildiğinde buralara kadar geleceğini akıllarının ucundan bile geçirmeyen ekip başarılı bir filmle yine karşımızda. Filmde yine araba sahneleri aklınızı başınızdan alacak. Ama benim hala tadı damağımda kalan seri ise ilk 2 si. Sokakta yapılan o yarışlar bir başka tat veriyordu. O doğallık yerini biraz fantastik hareketlere bırakınca açıkçası o tadı bana vermez oldu. Tabi bunun tam aksini düşünen bir çok kişide var.

Hızlı ve Öfkeli 8 Türkçe Dublaj Filminin Konusu

Ekibin sicili komple temizlenince herkes kendine beyaz bir sayfa açmaya karar vermiştir. Dom ve Letty evlenip balayına giderler. Brian ve Mia ise artık bu işlere karışmak istemediklerini açıkça dile getirip emekli olduklarını açıklarlar. Diğerleri de kendine bir hayat kurma çabasına girer. Ama Chiper isimli kadın rahat durmaz ve Dom ile yeniden temasa geçer. Dom ile konuşmalara yaparak aklını çelen Chiper onu yine suç dünyasına sürükler. Ekip yine bir araya toplanır ve görev bellidir. Dom iyice suç dünyasına karışmadan onu bu yoldan almaktır.

Hızlı ve Öfkeli 8 Hakkında

Vizyon tarihi: 13 Nisan 2017 Süre: 136 dakika Yönetmen: F. Gary Gray Oyuncular: Vin Diesel, Dwayne Johnson, Jason Statham devamı Tür: Aksiyon, Gerilim Ülke: ABD, İngiltere, Fransa, Kanada, Samoa Bütçe: 250.000.000 $ (tahmini) Açılış Haftasonu: 98.786.705 ABD doları (14 Nisan 2017) Brüt: 225.697.400 ABD doları (7 Temmuz 2017)

Yorum Yaz Spoiler Ekle