İyi gün dostu filmi yaşlı kocasının ilgisizliğinden bıkan iş kadını Zerrin Doğan’ın genç bir adamla onu aldatmasını konu alan Harika Öncü, Emel Canser ve Perizat gibi yeşilçam sex yıldızlarının da rol aldığı eğlenceli bir 1979 yapımı türk erotik filmi. Zerrin Doğan başarılı bir iş kadınıdır. Yaşlı kocasıyla normal bir evlilik geçirmektedir. Ama her genç kadın gibi onunda cinsel ihtiyaçları vardır. Adam bu ihtiyaçları karşılayamaktadır. Perizat ise yaşlı adamın kızı Fatoş rolündedir. Fatoş ise şirkette üvey annesi Zerrin Doğan‘a yardım etmekte diğer güzelimiz sarışın türk sex yıldızı Emel Canser ise şirkette çalışan deneyimli bir elemandır. Şirkete yeni iş başvurusu yapan yakışıklı erkek Levent Gürsel ise daha ilk günden üç ateşli türk kadınının aklını başından almıştır. İyi gün dostu yeşilçam erotik filmide Levent’in sahneye girmesiyle startı veriyor. Levent yakışıklı olduğu kadar çapkında bir elemandır. Kalacak bir yeri olmadığını söyleyince Zerrin Doğan ona şirkette kalacak yerini gösterir. Fatoş yani Perizat ise yakışıklı erkekten etkilendiği için onun kaldığı yeri öğrenecek ve onunla beraber olmaya çalışacaktır. Ama iyi gün dostu yeşilçam erotik filminde en iyi sex sahneleri Emel Canser ile Levent Gürsel’in seviştiği sahneler. Sarışın türk seks yıldızımız genç adamın heryerini öperken onu tahrik edecek tüm hareketleri profesyonelce sergileyecektir. Bu arada iyi gün dostu filminin ne anlama geldiğini de videonun sonlarına doğru anlayacaksınız. Zerrin Doğan ile bir gönül ilişkisine girecek olan Levent Gürsel’in akibetini ne olacak iyi gün dostu filminin tamamını izledikten sonra göreceksiniz. Zerrin Doğan hayranlarının izlemesi gereken bu film bir saate yaklaşık süresiyle de sizleri tatmin edecek uzunluğa sahip. İyi gün dostu yeşilçam erotik filmi en güzel görüntü kalitesiyle izlemeniz için hazır durumda.

Görüşünü Bildir

Merak etmeyin email adresiniz yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmiştir *

*

6 Yorum

 • Gurur Alp 11 ay Önce

  Admin hanım evladı 1978 aydemir akbaş filminini ekleye bilirmisin.

 • Gurur Alp 11 ay Önce

  Sağol

 • Zerrin Doğan Yeşilçam 8 ay Önce

  İyi gün dostu normalde bundan daha açık erotik sahnelere sahipti. Bence bu bölümler makaslanmasına rağmen çok iyi olmuş. Zerrin Doğan bu işin bence 1 numarası. Zerrin Egeliler falan boş.

  • Taylan Sorgun 7 ay Önce

   Evet zerrin Egeliler boş ve hiç bir filmi sıcak ve gerçekci değil,Zerrin Egeliler tüm filmleri yapmacık ve rolleri sahte.Bu işin gerçek 1 numarası ZERRİN DOĞAN

 • Hastabakicisi 3 ay Önce

  Güzel film admin hocam teşekkürler. Yeşilçam erotik filmlerini hd yayınlamanız mümkün mü acaba?

 • pardon abi 2 hafta Önce

  iyi gün dostu mu kaldı. izleyin gencolar güel film.