Orjinal adı A Dark Song olan irlanda ve ingiliz yapımı olan kara büyü izle filmi sizleri yerinden oynatacak yada zıplatacak korku filmlerinden değil. Baştan söyleyelim ve filmi izleme tercihinizi ona göre yapın. Eğer cinlerden yada ruhlardan konu edinilmiş filmlerden hoşlanıyorsanız bu film tam size göre o zaman diyebiliriz. Kara büyü izle filmi psikolojik tarzda ve bu tür varlıklara inananlar için son derece korkutucu bir film. Yok ben cinlerden falan korkmam yada inanmam diyenlerdenseniz film sizi pek açmayabilir. Çünkü film ruhların yada diğer varlıkların kişileri rahatsız etmesiyle gerilimi yükselten ve izleyiciyi bu şekilde ekranda tutan bir yapım. Kara büyü izle filminin konusu ise; genç yaşta çocuğunu kaybeden bir annenin parayla tuttuğu bir büyücüyle girdiği akıl almaz yolu anlatıyor. Genç kadın büyücüye kayıp ettiği evladıyla son bir kez konuşmak istediğini söyler. Kara büyü yapan büyücü bu isteği kabul eder ama işler istedikleri gibi gitmez. Aniden çıkagelen ya o değilde başkasıysa ?

Kara Büyü izle A Dark Song Filmi Hakkında

Film gösterildiği festivalde eleştirmenler tarafından tam not aldı. Ayrıca 5 adet ödüle layık görüldü. Klasik Amerikan korku filmlerinden bıkanlar için güzel bir tercih olacak film 2016 yapımı olup farklı bir izleyici kitlesine hitap etmekte. Paranormal Activity tarzında yada cin filmi sevenler için güzel bir tercih olan Kara büyü izle filmi tek parça izleme alternatifleriyle sizleri bekliyor iyi seyirler dileriz.

Görüşünü Bildir

Merak etmeyin email adresiniz yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmiştir *

*

1 Yorum

  • KARA BÜYÜ yapan kız 2 ay Önce

    Benim galiba büyülerle cinlerle ilgili bir problemim var. Filmin adını gördüm direk daldım ve izledim. Gayette güzeldi. Paranormal Activity tarzı hoş bir korku filmi olmuş.