Film Hakkında 81

Shot Calller izle – 2017 Suç Filmleri

Shot Calller izle – 2017 Suç Filmleri

Türkçe Dublaj

Filmin Özeti

2017 yapımı suç filmlerinin en iyilerinden birisi olan Shot Caller türkçe altyazı tek parça izleme seçeneğiyle karşınızda. Aksiyon ve gerilimin hiç eksilmediği filmde Lake Bell, Nikolaj Coster-Waldau, Jon Bernthal, Benjamin Bratt ve Jessy Schram oynamaktadır. 2017 yapımı olan Shot Caller filminin yönetmenliğini Ric Roman Waugh yapmakta. Başarılı bir iş yaptığını izleyince anlayacaksınız. Tabi bu bizim şahsi fikrimiz. Bu suç filmi imdb puanı olarak da tatmin edici.

Shot Caller Filminin Konusu

Jacob Harlon bir kutlamanın ardından alkollü şekilde araba sürerken kaza yapar ve karşı taşıttaki kişinin ölümüne neden olur. Son derece iyi bir aile babası ve işinde başarılı bir birey olan Jacob Harlon artık bir suçludur. Üst düzey güvenlik önlemlerinin olduğu bu hapishanede daha ilk günden şiddetle karşılaşır. Harlon ya bu düzene ayak uyduracak yada ölecektir. Çok geçmeden Harlon düzene ayak uydurmuş hatta çetenin önemli bir bireyi haline gelmiştir. Dönüştüğü kişi artık bir gangsterdir ve lakabı artık Money'dir. Dışarıdan gelen istihbaratlar ve hapishane içinde ki para akışını sağlaması onu hedef adam haline getirmiştir. Hapishaneden çıkınca polisler tarafından bile tehdit edilen Harlon ailesiyle güzel bir yaşam sürdürecek mi yada onu rahat bırakacaklar mı izleyip göreceğiz. Shot Caller türkçe altyazılı tek parça izleme seçeneği hd olarak sizlerle iyi seyirler.

Shot Caller Filmi Hakkında Diğer Bilgiler

Yapımı Yılı : 2017 Ülke : A.B.D Filmin Türü : Dram , Gerilim , Suç Shot Caller Yönetmen : Ric Roman Waugh Oyuncular : Lake Bell, Nikolaj Coster-Waldau, Jon Bernthal , Benjamin Bratt, Jessy Schram Senaryo : Ric Roman Waugh Yapımcı : Jonathan King , Michel Litvak Diğer Adı : L'exécuteur

Yorum Yaz Spoiler Ekle

1 Yorum

  • AarifCevapla

    Adamın içinde zaten canavar varmış. Harika film mutlaka izleyin.

    Ağu 04, 2017 17:39