Film Hakkında 201

Usta 2016 Türkçe Dublaj izle – Master – Kore Filmi

Usta 2016 Türkçe Dublaj izle – Master – Kore Filmi

Türkçe Dublaj

Filmin Özeti

Kore filmleri taraflı tarafsız artık bir çok kişinin dikkatini çekiyor. Usta diğer adıyla master 2017 (Ma-seu-teo) yapımı türkçe dublajlı güzel bir suç ve aksiyon filmi. Konusu ise ileride daha çok rastlayacağımızı düşündüğüm bileşim suçlarının politik boyutları. Film politikmiş falan deyip hemen kapatmayın. Filmde aksiyon sahneleri baya ağırlıkta. Cinayet ve dolandırıcılık da söz konusu. Filmin süresi bir hayli uzun olduğu için konuları sıkıştırıp geçmemişler. İki film birden izlerim ben bunun yerine düşünenler içinde filmi izlemelerini tavsiye ediyoruz. Ön yargılı olmayalım lütfen.

Usta 2016 - Master Filminin Konusu

JIN Hyun başarılı ve ileri görüşlü bir iş adamıdır. Kore'de One Network Inc adında yaygın bir iletişim ağının patronudur ve gücü giderek artmaktadır. Bu şirketin önemli seocularla, bürokratlarla, politikacılarla ve diğer önemli kişilerle olan güçlü ilişkileri Kriminal Büro başkanı KIM Jae'nin dikkatinden kaçmamaktadır. Kim şirketin bilişim bölümü mimarı PARK Jang ile irtibata geçerek birşeyler yakalamak peşindedir. Yanlız PARK Jang ise şirketin dosyalarını bir şekilde çalıp çökertmek daha sonra kendisinin yıldızının parlamasını sağlamak peşindedir. Olaylar irdelendikçe bununda altında bişeyler çıkmaya başlayacaktır. Cinayet ve dolandırıcılık üst seviyeye çıkınca olay ülkenin gündemine oturur.

Usta 2017 - Master - Kore Filmi Hakkında Bilgiler

Ülke : Güney Kore Yapımı : 2016 Tür : Aksiyon, Dram, Gerilim, Suç Süre: 143 Dak. Yönetmen : Jo Ui-seok Oyuncular : Lee Byung-hun, Kang Dong-Won, Kim Woo-bin, Oh Dal-su, Jin Kyeong Senaryo : Jo Ui-seok, Kim Hyun-Duk Yapımcı : CJ Entertainment, Baek Ji-Sun Açılış Haftasonu : 164.936 ABD doları (ABD) (6 Ocak 2017) Brüt : 595.649 ABD doları (3 Şubat 2017)

Yorum Yaz Spoiler Ekle