Film Hakkında 52

Yedek Polisler izle – Türkçe Dublaj Komedi Filmi

Yedek Polisler izle – Türkçe Dublaj Komedi Filmi

Türkçe Dublaj

Filmin Özeti

2010 yapımı olan yedek polisler, ailecek izleyebileceğiniz türkçe dublaj komedi filmlerinden bir tanesi. Oyuncu kadrosunun iyi olması filmin izlenirliğini bir kat daha yükseltmiş. Samuel L.Jackson, Eva Mendes, Mark Wahlberg, Dwayne Johnson, Michael Keaton gibi kaliteli oyuncu kadrosundan oluşan film 100 milyon dolarlık bir bütçe ile hazırlanmış. Aksiyon filmi seven üyelerimiz de yedek polisler filmini rahatlıkla izleyebilir. Vizyona girdiği tarihten 100 gün sonra 120 milyon dolarlık bir gelir elde eden bu aksiyon komedi filminin gelin konusuna da biraz göz atalım.

Yedek Polisler Filminin Konusu

New York polis departmanında alışıldık bir durum söz konusudur. Masa başındaki polis memurları sahadaki kahraman polisleri kıskanmaktadır. Sokakta kanunu uygulayan polisler için ise masa başı işleri basit ve gereksizdir. New York polis teşkilatında masabaşı işleriyle uğraşan Allen Gamble (Will Ferrell) ve Terry Hoitz (Mark Wahlberg) bu durumdan artık oldukça rahatsızdır. Onlarda hak ettikleri ilgiyi görmek istemektedirler. Sokakları kötülüklerden temizleyen ve adeta bir New York kahramanı haline getirilen Highsmith’e (Samuel L. Jackson) ve Danson’a (Dwayne Johnson) olan yoğun ilgiyi kıskanan kafadan polisler bir plan yapar. Bu planda arka sokaklarda artık onlarda söz hakkına sahip olacaklardır ama işler hiçte planlandığı gitmez. Ortalık karışır ve ortaya harika bir komedi çıkar. Yedek Polisler tek parça halinde izleyebileceğiniz seçeneklerle karşınızda iyi seyirler.

Yedek Polisler Filmi Hakkında Diğer Bilgiler

Gişe Bütçe: 100.000.000 dolar (tahmini) Açılış Haftasonu: 35.543.162 ABD doları (6 Ağustos 2010) Brüt: 119.219.978 ABD doları (12 Kasım 2010 Teknik Özellikler Süre: 107 dak | 116 dakika (Unrated) Ses Mix: Dolby Digital | DTS | SDDS Renk: Renk En-boy Oranı: 2.35: 1 Vizyon Tarihi Türkiye: 1 Ekim 2010 Yapımı : 2010 - ABD Tür : Komedi, Aksiyon, Suç Süre: 107 Dak. Yönetmen : Adam McKay Oyuncular : Samuel L. Jackson , Eva Mendes , Mark Wahlberg , Dwayne Johnson , Michael Keaton Senaryo : Adam McKay , Chris Henchy Yapımcı : Will Ferrell , Adam McKay

Yorum Yaz Spoiler Ekle

1 Yorum

  • SudeCevapla

    Yaz okulu olunca komedi filmleri daha eğlenceli oluyor. Film için teşekkürler.

    Ağu 04, 2017 17:41