Film Hakkında 382

Yenilmez 4 izle Türkçe Dublaj Aksiyon Filmi

Yenilmez 4 izle Türkçe Dublaj Aksiyon Filmi

Türkçe Dublaj

Filmin Özeti

Yenilmez 4 izle türkçe dublaj tek parça alternatif seyretme seçenekleriyle izlemeniz için hazır. Boyka'nın yine başrolde oynadığı film serinin hayranlarının iple çektiği bir filmdi. Umarım beklentilerinizi karşılayacak bir yapım olmuştur. Şahsen Boyka'nın o eşsiz stili filmi bize yine baştan sonra izlettirecek gibi gözüküyor. Fragmanlar bir hayli etkileyiciydi çünkü. Yenilmez 5 filmi gelecekse de serinin 2. sinde Boyka'nın yenildiği George Chambers ile bir final maçı yapmaları bence harika olurdu.

Yenilmez 4 Filminin Konusu

Yuri Boyka artık gözünü en büyük kavga müsabakalarına dikmiştir. En iyi olmak için en iyilerin olduğu liğde kavga edecektir. İlk kavgasında rakibini hastanelik eder. Adam kaza sonucu olsa da hayatını kaybeder. Yuri Boyka bu dakikadan sonra kendini sorgulamaya başlar. Kaza sonucu rakibi ölse de artık çok geçtir ve bunun sorumluluğunu üstünden atamamaktadır. Boyka daha sonra ölen rakibinin ailesini araştırdığında ise tamamen yıkılır. Adam evlidir ve iki çocuğu vardır. Yanlız kadın başkaları tarafından rahatsız edilmektedir. Sokaklara korku salan bir mafya liderinin göz hapsine giren dul kadın çaresizdir. Boyka'nın davası artık kadın ve çocuklara özgürlüklerini verip rahat bir yaşam sağlamaktır. Kendini mafyanın karşısına koyan Yuri Boyka silahı değil yumruklarını seçince ortalık kırık kemikler ve kan dolu suratlarla dolar.

Yenilmez 4 Diğer Bilgiler

Ülke : A.B.D Yapımı : 2016 Tür : Aksiyon , Suç Süre: 73 Dak. Yönetmen : Todor Chapkanov Oyuncular : Scott Adkins, Teodora Duhovnikova, Alon Aboutboul, Julian Vergov, Paul Chahidi Senaryo : Boaz Davidson, David N. White Yapımcı : Isaac Florentine, Boaz Davidson Diğer Adı : Undisputed 4

Yorum Yaz Spoiler Ekle

1 Yorum

  • ZlatanCevapla

    Sırf Boyka için bu filmi izliyorum. Konu falan önemli değil adama harbi hayranım ya

    Ağu 04, 2017 17:40