Yeşilçam Erotik | Film izle Sitemizde En iyi Filmler Bulunmaktadır
Yeşilçam +18
Sıra Sende Yosma – Aynur Akarsu Katilden Kaçıyor
Tüm Bilgiler
Sıra Sende Yosma – Aynur Akarsu Katilden Kaçıyor Yeşilçam Erotik 
Aynur Akarsu kıskanç zengin sevgilisiyle kavga ettikten sonra evin ortasında sevgilisiyle soyunmuş vaziyette sevişecek kadar rahat bir karektere sahip para düşkünü bir kadındır. Zengin genç polis tarafından daha önce katil olma şüphesiyle gözaltına alınmıştır. Aynur Akarsu bunu bildiği halde evdeki sevişme sahnesinde o kadar istekli ve arzulu gözüküyor ki , seviştiği adam seri katil olsa dahi seks açlığını gidermek onun için herşeyden önde geliyor. Filmin başında katilin hayat kadınlarına karşı bir nefret beslediğini anlayacaksınız. Seri katil fahişelik yapan kadınlara önce tecavüz eder daha sonra onları öldürür. Olaya şahit olan bir kadın katille göz göze gelir. Tabi polisler gelmeden katil kadını öldürecektir. Tamer Yiğit katilin ensesinden düşmemekte kararlıdır. Aynur Akarsu'nun güvenliği için bir gece orda kalmak zorundadır. Aynur Akarsu bunu fırsat bilir ve yakışıklı komsere yakınlılık gösterir. Üzerindeki elbiseyi çıkarmak için Tamer Yiğit'ten yardım ister. Yakışıklı komser güzel kadının cazibesine dayanabilecek mi göreceğiz. <a href="https://www.filmizle88.com/etiket/aynur-akarsu-filmleri/">Aynur Akarsu filmleri</a>ne sitemizde artık daha çok yer vermeye çalışacağız. <strong>Sıra sende yosma</strong> isimli filmi izledikten sonra lütfen yorumlarınızı belirterek sitemize destek olunuz.
 • 642
 • 1
Tok Nuri – Soyunma Odasında Çıplak Baleci Kızlar
Tüm Bilgiler
Tok Nuri – Soyunma Odasında Çıplak Baleci Kızlar Yeşilçam Erotik 
Tok Nuri uzun boylu, yakışıklı ve çapkın bir türk gencidir. Çapkınlıkları başına bela açmasına rağmen o her defasında bir yolunu bulup işin içinden sıyrılır. Tok Nuri zengin bir adamın ateşli karısı Nur Ay ile birlikte olurken kadının kocasının aniden eve gelmesiyle işler iyice karışır. Tok Nuri ve Nur Ay yatak odasında sigara içip içkilerini yudumlarken kabızlıktan şikayet eden kocasının aniden ishal olup evin yolunu tutmasıyla sevişmeleri yarım kalır. Adam eline geçirdiği bastonla Tok Nuri'yi kovalarken, Nuri kendini can havliyle bir eve atar. O evde yaşayan iki erkekle başının belaya gireceğini düşünürken erkeklerin biraz kırıtarak konuşmasını işitince kıçına zeval gelmemesi için oradan da topuklar. Arkasına bile bakmadan üzerindeki külotla sokaklarda dolaşan <strong>Tok Nuri</strong> kapıyı açık gördüğü ilk haneye girer. Köşeye tünemiş vaziyette saklanırken yanı başında duran boyacı kıyafetlerini farkeder. Girdiği yerin bale salonu olduğunu öğrenince de şaşkınlığını gizleyemez. Piyanist adamın adeta kükremesiyle kendine gelen Tok Nuri üzerine geçirdiği boyacı kıyafetiyle boyacının yarım bıraktığı işin başına geçer. O bir kaosun ortasından kaçsa da yine kadınların bulunduğu bir ortama düşmüştür. Onlara olan zaafı yüzünden fazla sürmeden başını yine belaya sokar. Baleci kızların soyunma odasında saklanırken kızların teker teker soyunup kıyafetlerini çıkarmasına şahit olan Tok Nuri elinde silahıyla dolaşan piyanisttende şansının da yardımıyla kurtulur. Ertesi gün Tok Nuri yolda motoru arızalanan genç bir kız görür. Mini eteği ve güzel vücuduyla erkekleri etkileyen bu genç kızın yardımına çapkın erkeğimiz yetişir. Ama Tok Nuri'nin başına gelecek en kötü olaydan habersizdir. Motorcu kızla seks yaparken cinsel organında uyarılma olmayınca Tok Nuri'nin dünyası kararır. Bu yakışıklı genç erkeğin bundan sonraki akıbeti ne olacak öğrenmek için Tok Nuri filmini izlemeniz gerekecek. Yeşilçam <strong>erotik komedi </strong>tarzındaki bu güzel film 68 dakika olup sizlere eğlenceli vakit geçirecek cinsten.
 • 729
 • 2
Tatlı Kaçık – Definecinin sevgilisi Figen Han
Tüm Bilgiler
Tatlı Kaçık – Definecinin sevgilisi Figen Han Yeşilçam Erotik 
Birçok yeşilçam filminde olduğu gibi bu filmde de iki isim kullanılmış. Figen Han'ın başrolde oynadığı bu aksiyon ve erotik filmin gerçek ismi <strong>defineci</strong>. Filmin esas oğlanı Aytekin, can yoldaşıyla define peşindedir. Yine arkadaşıyla define ararken çalıların arasında sarışın güzel bir kadını öldürülmekten son anda kurtarır. Aytekin genç kadını yani Figen Han'ı evine götürüp orada tedavi etmeye çalışır. Yanlız Aytekin bunları sırf iyilik olsun diye yapmamaktadır. Figen Han, Aytekin'e çok parasının olduğunu söylemiş onu kurtarması halinde karşılığını vereceğini söylemiştir. Aytekin ve Figen Han arasında ilk geceden etkileşim olmuştur. <a href="https://www.filmizle88.com/etiket/figen-han-filmleri/">Figen Han filmleri</a>ni seven arkadaşlarımız bahsettiğimiz etkileşim sahnesinden hoşlanacaksınız. :) Figen Han ve Aytekin geceyi ateşli bir şekilde geçirirler. Figen Han sarı saçları, kırmızı sütyeni ve güzel vücuduyla Aytekin'i baştan çıkarmayı başarır. Gece sonunda Figen Han gizlice evden ayrılır. Aytekin ise kadının gidişini gülümseyerek izler. Aslında Figen Han göründüğü gibi masum olmayan başka kişiler için çalışan tehlikeli bir kadındır. Seksi sarışın kadınımız 48 saat uyutularak tabutla İstanbul'a getirilen ünlü bir profesörün peşindedir. Patronu Figen Han'ı bu iş için görevlendirmiştir ancak işler ters gittiğinden dolayı ölümle burun buruna kalmış son anda defineci Aytekin tarafından kurtarılmıştır. Aytekin olup biteni çözmek için bir çok kötü adamla mücadele edecek, silahlardan çıkan kurşunlardan kaçmaya çalışacaktır. Tabi arada sırada yakışıklı jönümüze seksi talih kuşları vurmayacak ta değil. Bir kovalamaca sahnesinde Aytekin tanımadığı bir eve aniden giriş yapmak zorunda kalır. Banyoya girdiğinde küvetin içinde vücudunu köpükleyen balık etli bir bayanın ihtiyaçlarını da karşılamayı ihmal etmiyecek :)
 • 682
 • 1
Ali Babanın Çiftliği – Zengin koca avcısı Zerrin Egeliler
Tüm Bilgiler
Ali Babanın Çiftliği – Zengin koca avcısı Zerrin Egeliler Yeşilçam Erotik 
<a href="https://www.filmizle88.com/etiket/zerrin-egeliler-filmleri/" target="_blank">Zerrin Egeliler filmleri</a>nin en erotik sahnelerine sahip olmasa da izlerken zevk alacağınız diğer ismi <strong>Mühür Gözlüm</strong> olan yeşilçam filminin sizlerin izlenimine sunuyoruz. Film de yakışıklı aktör Salih Güney çapkın ve zengin bir adam olarak karşımıza çıkıyor. Salih Güney yani Serdar babasının vefatından sonra kendini alkole ve kadınlara kaptırmıştır. Serdar her gece güzel türk kızlarıyla seks partileri düzenleyip aşırı derecede alkol almaya başlamıştır. Doktoru Serdar'a dinlenmesini yoksa genç yaşta öleceğini söyler. Salih Güney yani Serdar amcası Ali'nin çiftliğine gitmeye karar verir. Ali baba isimli adam iki kızı ve oğluyla çiftliklerinde neşeli günler geçirmektedir. Yanlız Ali'nin yakın arkadaşına yüklü miktarda borcu vardır. Tuzsuz Bekir isimli adam Ali'nin borcuna karşılık çiftliği istemektedir. Tuzsuz Bekir, Ali'nin genç ve ateşli seks düşkünü kızı Fatoş'a(Zerrin Egeliler) deliler gibi aşıktır. Onunla evlenirse tüm borcu sileceğini de utanmadan söylemektedir. Fatoş yani Zerrin Egeliler ise seks yapmayı çok seven ama Tuzsuz Bekir çirkin bir adam olduğu için onunla sevişmek yada yatmak istememektedir. Ali yeğeni Serdar'ın geleceğini bir kaç gün sonra öğrenir. Salih Güney çiftliğe gelmeden yolda Zerrin Egeliler ve kardeşiyle tanışır. Zerrin Egeliler yakışıklı ve çekici adam Serdar'dan hoşlanmıştır. Azgın kız diyebileceğimiz Zerrin Egeliler aynaların karşısına çıplak şekilde geçip kendi vücudunu okşamakta Salih Güney'le sevişme hayalleri kurup bir nevi mastürbasyon yapan kız rolüne bürünmüştür. Tüm bu yaşananlar olup biterken Ali'nin farklı planları vardır. Ali yeğeni Serdar'ı yani Salih Güney'i öldürüp mirasın kendisine kalmasını sağlayacak böylelikle Tuzsuz Bekir'e çiftliği vermekten kurtulacaktır. Daha sonra neler olup bittiğini merak ediyorsanız filmi izlemenizi öneriyoruz. Komedi ve erotizmin aynı filmde harmanlandığı yeşilçam filmini izledikten sonra ufak bir teşekkür olarak film hakkındaki ufakta olsa görüşlerinizi paylaşmanızı rica ediyoruz.
 • 755
 • 2
Alman Gelin – Lüks Yatta Seks Partileri
Tüm Bilgiler
Alman Gelin – Lüks Yatta Seks Partileri Yeşilçam Erotik 
ALman gelin; yat kaptanı Kazım Kartal'ın patronu Hadi Çaman'dan sakladığı sarışın alman sevgilisinin ortalığı kasıp kavurmasını ve <strong>Karaca Kaan</strong>'ın zengin patronu elinden kaçırmamak için tüm kadınlığını kullandığı eğlenceli bir yeşilçam erotik komedi filmi. <strong>Alman gelin</strong> filmi 1977 yılında yapılmış olup o zamanki yeşilçam seks furyasında çekilen 42 dakikalık hoş bir film. Kaptan denizin kuytu köşelerindeki kayalıkların arasında sarışın alman sevgilisiyle sevişerek güzel dakikalar geçirmektedir. Kamera yakın pozisyona girdiğinde kaptanın elleriyle alman kadının kalçasını sıkı sıkıya tuttuğunu göreceksiniz. Bu güzel sahneden sonra alman gelin ile kaptanın ateşli sevişmesi filmin daha ilk dakikalardan erotik sahnelerin bolluğunun haberini veriyor. Kaptanın patronu Hadi Çaman ise lüks yatlarında seks partileri veren, alkolün ve müziğin eşliğinde çıplak kadınlarla gününü gün eden umursamaz adamın tekidir. Kazım Kartal sevgilisini elden kaçırmamak için sarışın kadına yatın alt katında saklanmasını söyler. Hadi Çaman ve korumasıyla gelen kızlar baya kalabalık olunca fazla sürmeden alman gelin ortaya çıkar. Patron ilk görüşte bu sarışın afetten hoşlanmıştır. Kazım Kartal'ın korktuğu şey başına gelmiştir. Çapkın patron genç kadına olan ilgisini fazla sürmeden belli eder. Deniz semalarında gezmek ve denizin ortasında seks partisi için yat hareket eder. Bir koyda dinlenen çılgın particiler alkolünde etkisiyle iyice gevşemişlerdir. Kaptan partideki esmer kızlardan birini alır ve kumların üzerinde sevişirler. Hadi Çaman ise kayaların en tepesinde genç kızın arkasına geçmiş adeta güç gösterisi yapar gibi seks yapmaktadır. Patronun koruması Çetin Başaran ise o dakikalarda kısmetini aramakla meşguldür. Yatta bulunan bir çok kadın üstsüz güneşleniyor hatta Karaca Kaan sık sık mayo değiştirmeye giderken çıplak gitmektedir. Küçük göğüslere ilgisi olan arkadaşlarımız Karaca Kaan'ın sevişme sahnelerinde ve yattaki çıplak gezme bölümlerini kaçırmasın. Alman gelin ise kaptanın yakın takibindedir. Fırsatını bulduğu herseferde patrondan uzak durmasını söyler. Başta da belirttiğimiz gibi film erotik komedi tarzında ve eğlenceli bir yapım. Alman gelin filmini izledikten sonra iyi yada kötü eleştirilerinizi bizlere bildirmeniz rica olunur.
 • 814
 • 2
Sarı Çizmeli – Figen Han Kapıcı Kazım Kartal’la Kırıştırıyor
Tüm Bilgiler
Sarı Çizmeli – Figen Han Kapıcı Kazım Kartal’la Kırıştırıyor Yeşilçam Erotik 
Sarı çizmeli Figen Han ve Kazım Kartal'ın yanı sıra sarışın güzel Aylin Berkay'ın da rol aldığı eğlenceli bir yeşilçam erotik filmidir. Kazım Kartal apartmanın kapıcısı görevini üstlenmektedir. Asıl görevi kapıcılık olmasına rağmen apartmandaki bayanlar tarafından tercih edilen bir adamdır. Lakabı ise sarı çizmeli Mehmet'tir. Bu yeşilçam erotik filmine sarı çizmeli gibi ilginç bir ismin verilmesinin sebebide bu olsa gerek. Mehmet apartmandaki işlerini bitirdikten sonra köyden gelen amcasının oğlunu tren istasyonunundan almaya gidecektir. Figen Han kapıda onu sıkıştırarak seks yapmak ister. Mehmet işinin olduğunu söylesede Figen Han onu rahat bırakmaz ve Mehmet'i amcasının oğlunun yanına arabayla götürmeyi teklif eder. Figen Han arabasını sürerken boşta olan elini Mehmet'in pantolonunun önüne doğru götürmektedir. Mehmet bir yandan tahrik olurken diğer yandanda kaza yapmanın korkusunu yaşamaktadır. Ama Figen Han bir kere azmıştır ve Mehmet'le sevişmeden onu bırakacak gibi durmuyordur. Köyden gelen Ata Saka yani amcaoğlu istasyon önünde Mehmet'i beklerken yanına sarışın güzelimiz Aylin Berkay gelir. Sarı çizmeli ise o sırada arabanın arkasında Figen Han ile seks yapmaktadır. Mehmet arka koltukta çırılçıplak soyduğu Figen Han'ın bacaklarının arasına girmiş ve onu orgazm etmenin peşindedir. Figen Han adamın omuzlarından tutarak kendine doğru çekiyor bu şekilde Mehmet'in onu daha sert şekilde becermesini sağlamaktadır. Mehmet Figen Han'ın kollarının arasında kalan iri göğüslerine odaklanmış vaziyette ileri geri yaparken arabada sandal misali sallanmaktadır. Figen Han tam zevkin doruklarına çıkarken sarı çizmelinin aklına emmioğlu gelir. Bir anda pantolonunu çektiği gibi arabadan fırlar. Figen Han "beni bu şekilde bırakamazsın. Gel hadi" der ama nafile. Sarı çizmeli sonra olur o iş deyip oradan kaçar. İkinci sahne ise Baykal Kent ile sarışın türk kızı arasında geçiyor. 70 li yıllardaki disko ortamında çılgınlar gibi eğlenen gençler, uyuşturucu kullanıp striptiz yapan ateşli kızlar. Bu gençlik çukurunun ortasında ise deliler gibi dans eden sarışın kadın Aylin Berkay. Ona adeta bir timsah gibi usul usul adımlarla yaklaşan Baykal Kent :) Sarışın kadınla bir kaç dans figürü yaptıktan sonra azgın çift yere serilmiş olan kürkün üzerinde sevişmeye başlar. Sarı saçları, beyaz teni ve küçük göğüsleriyle Baykal'ın üzerine çıkan Aylin adaeta bir tay gibi sekerek Baykal'ın zevkten gözlerinin büyümesine sebep olmuştur. Genç kız seks yapmayı o kadar iyi biliyordur ki adamın hiçbirşey yapmasına gerek yoktur. Kadını uzun uzadıya yatıran Baykal üstten öpmeye başlayarak altlara doğru inecektir. Kadının dudaklarıyla işi bittiken sonra boynundan öpen adam boşta kalan eliylede sarışın kadının göğüslerini okşar. Azgın türk çift bir yandan sevişirken bir yandan da yanlarındaki viskilerini yudumlarlar. Kadının üzerine fazla yük binmiş olacak ki bu sefer...
 • 806
 • 1
Köylü Güzeli – Kıskanç kadın Zerrin Egeliler
Tüm Bilgiler
Köylü Güzeli – Kıskanç kadın Zerrin Egeliler Yeşilçam Erotik 
Bülent Kayabaş para kazanmak İstanbul'a gitmeye karar verir. Köyün en güzel kadını Zerrin Egeliler kocası Bülent Kayabaş'ın İstanbul'a gitmesini istememektedir. Çünkü kocası çapkın bir adamdır. Bülent büyük şehire gitmeden önce Zerrin Egeliler ile güzel bir gece geçirmek ister. Zerrin Egeliler üstündeki kıyafetleri çıkarır ve tüm çıplaklığıyla kocasının başını döndürür. Film daha ilk sahnesinde erotizmin doruklarına çıkıyor. Bülent Kayabaş ile bacanağı çok geçmeden İstanbul'un yolunu tutarlar. Bacanaklar orada çalışıp para kazanmanın derdindedirler ama Bülent'in bir mafya babasına benzerliği başlarına bela açacaktır. Çok geçmeden Bülent mafya babasına benzerliği yüzünden düşmanları tarafından kaçırılır. Hatta Bülent'i kodese bile tıkarlar. Bülent kodesteyken yanına genç bir kız gönderilir ve birlikte olmaları sağlanır. Hapishane yada nezarethanede ateşli bir çiftin nasıl seviştiklerine de bu filmde şahit olacaksınız. <a href="https://www.filmizle88.com/etiket/zerrin-egeliler-filmleri/">Zerrin Egeliler</a> ile kız kardeşi de kocalarının peinden İstanbul'a kadar gelirler. Şans bu ya onlarda yanlışlıkla genel eve düşerler. Hatta senaristler şansın derecesini arttırıp mafya babası Bülent Kayabaş'ta bu genel evin müdavinlerinden biri yapar. Bülent ile azgın köylü güzelimiz Zerrin Egeliler genel evde farklı pozisyonlar deneyerek birlikte olurlar. Filmde <a href="https://www.filmizle88.com/etiket/karaca-kaan-filmleri/">Karaca Kaan</a> bir yatak sahnesinde sizleri etkilyecek. Üç adamla Karaca Kaan'ın <a href="https://www.filmizle88.com/etiket/grup-seks/">grup seks</a> yaparken ki görüntülerini izleyeceksiniz. Film ile daha fazla bilgiye sahip olmak isterseniz bu güzel yeşilçam erotik filmi köylü güzelinin tamamını izlemenizi tavsiye ederiz. iyi seyirler.
 • 840
 • 1
Haydi Bastır – Figen Han Seksi ikizlere Ölümcül Miras
Tüm Bilgiler
Haydi Bastır – Figen Han Seksi ikizlere Ölümcül Miras Yeşilçam Erotik 
Biri sarışın diğeri esmer seks düşkünü ikiz kız kardeşleri canlandıran Figen Han'ın başarılı performansını sergilediği "<strong>haydi bastır</strong>" filmini izlemeniz için sizlere sunuyoruz. Kemal ormanda arabası bozulan sarışın transparan giyinmiş son derece güzel bir kadınla karşılaşır. Sarışın seksi kadın rolünde Figen Han yer almaktadır. Kadın buraların yabancısı olduğunu ve yardım istediğini söyler. Kemal arabanın tamirini yapmadan aniden oluşan seks furyasına kendini kaptırır. Figen Han sarışın saçlarını omuzlarına atar ve elbiselerini çıkararak ormanda çırılçıplak halde Kemal'in kendisini sevmesi için bekler. Kemal ormandaki bu çıplak güzelliğin seks ihtiyacını gidermeyi kendine bir görev kabul eder ve işe koyulur. Kadın çimenlerin üzerinde adeta ilk defa seks yapıyor gibi isteklidir. Ormanda herkesten uzak bir yerde deliler gibi sevişen çift daha birbirlerinin isimlerini dahi bilmiyorlardır. <a href="https://www.filmizle88.com/etiket/figen-han-filmleri/">Figen Han filmleri</a>ndeki ateşli sevişme sahnelerine alışkın olduğumuz için bu filmdeki erotik sahneler sizleri tatmin edecek cinsten. Kemal aslında tatilde olan bir polistir. Bu ormandaki seks olayı kendisine adeta bir piyango olmuştur. Ama emniyet müdüründen gelen bir telefonla tatili yarıda kalır. Bir kadın kendisine kalan mirastan ötürü ölüm tehditi aldığına dair şikayette bulunmuştur. Miras için tehdit alan kadın siyah saçları ve aşırı seksiliğiyle dikkat çeken bir kadın olan Alev'dir. Kemal, Alev'i gördüğünde şaşkınlığını gizleyemez. Çünkü ormanda ateşli bir şekilde seviştiği sarışın kadına aşırı benzemektedir. Bu arada yeniden hatırlatalım Alev karekterine de hayat veren oyuncu Figeh Han'dır. Kemal ile Alev arasında da birlikte geçirilen dakikalar neticesinde bir etkileşim oluşur. Alev kendisine yakın hissettiği Kemal ile bir gece birlikte olurlar. Kemal, Alev'in mavi geceliğiyle karşısında durmasına fazla dayanamaz ve dudaklarına ilk öpücüğü bırakır. Alev göğüslerine ilk defa dokunulurcasına kendinden geçer ve Kemal'in kollarına kendini bırakır. Filmde aksiyon ve erotizmin sürekli devam ettiğini hatta denizdeki kayalıklar arasında iki sevişme sahnesinin de bulunduğunu hatırlatmak isteriz.
 • 701
 • 1
Anasına Bak Kızını Al – Papazı günaha sokan kadın Dilber Ay
Tüm Bilgiler
Anasına Bak Kızını Al – Papazı günaha sokan kadın Dilber Ay Yeşilçam Erotik 
Annesinin şımarık kızı Dilber Ay günah çıkarmak için gittiği kilisede papazla seks yaparak ne kadar ateşli birisi olduğunu gösteriyor. Yeşilçam erotik filmlerinde göremeyeceğiniz ilginç bir sevişme sahnesi. Filmin konusuna gelecek olursak Kezban(Dilber Ay) Almanya'dan dönüş yapmak üzeredir. Dilber Ay'ın annesi çok aktif ve seks tutkunu sarışın bir kadındır. Sarışın anne, Dilber Ay'ı çok şımarık büyütmüştür. Onun üzülmemesi ve herşeyin en güzeline sahip olması için elinden geleni yapacak bir kadındır. Dilber Ay evine döndüğünde annesinin aktivitelerinin yavaş yavaş farkına varacaktır. Dilber Ay gece yatakta uyurken annesinin yatak odasında çıkardığı tahrik edici sesleri duyar. Şımarık kız Dilber Ay kendisiyle ilgilenen yakışıklı sevgilisiyle de değişik fanteziler denemekte ve bunları yaparken annesine de yakalanmamayı başarır. Dilber Ay yakışıklı sevgilisiyle acaba evlenebilecek mi? Yeşilçam erotik filmlerinin en güzellerinden bir tanesi "annesine bak kızını al" sizlerin izlenimine bedava olarak sunulmuştur.
 • 784
 • 1
Tatlı Tatlı – Mine Mutlu Tecavüzcülerin Esiri
Tüm Bilgiler
Tatlı Tatlı – Mine Mutlu Tecavüzcülerin Esiri Yeşilçam Erotik 
Tatlı tatlı, ünlü bir sinema yıldızının hayranları tarafından kaçırılıp tecavüze uğrayıp alıkonulmasını konu alan yeşilçam erotik türf filmi. Mine Mutlu şöhret basamaklarını hızlıca çıkmış seksi ve güzel bir kadındır. Basında ve televizyonlarda sürekli haberleri çıkan seksi güzel bazen de şimdiki ünlülerimizin hala kullanmakta olduğu yalan haberlerle gündemden düşmemektedir. Ona büyük hayranlık besleyen dört kafadar Mine Mutlu'yu kaçırmanın planını yapar. Cemil ve arkadaşları platonik aşık oldukları kadını kaçırdıktan sonra ona zarar vermeden tatlı tatlı konuşup tanışıp bırakacaklardır. Ama Osman(Kazım Kartal) bu planı bozacaktır. Başına buyruk hareketleri ve sekse olan ilgisi olayın şeklini tamamen değiştirecektir. <strong>Tatlı tatlı</strong> filmi 1973 yılında Melih Gülgen'in yönetmenliğinde çekilmiştir. Mine Mutlu'nun filmdeki küçük göğüslerinin bol bol göründüğü tatlı tatlı yeşilçam erotik filmi güzel yıldızın belkide en cüretkar olduğu film. Dört kafadar <strong>Mine Mutlu</strong>'yu kaçırdıktan sonra ilk günden ona olan hayranlıklarını dile getirirler. Ama Mine Mutlu bu durumun affedilecek birşey olmadığını söyler ve hırçın davranışlarıyla Osman'ın öfkesini kazanır. Herkes uyurken odaya giren Osman'ın gözlerindeki bakışlar olup biteceklerin habercisidir. Mine Mutlu yatağa bağlı vaziyette olduğu için fazla karşı koyamayacaktır. Osman kadının mavi geceliğini çıkardıktan sonra Mine Mutlu'nun göğüslerini adeta bir canavar gibi sıkar,okşar ve öper. Mine Mutlu çığlıklar atsada nafiledir. Bu anlattığımız sahne tatlı tatlı filminde göreceğiniz ikinci erotik sahnedir. İlk erotik sahne yine Osman rolündeki Kazım Kartal'ın sahilde bir kadınla sevişmesidir. Yine Tatlı tatlı filmine dönecek olursak Osman'ın asi tavırları karşısında sessiz kalan saf gencimiz Cemil kontrolü ve liderliğide kaybetmiştir. Herşeyin güzel olacağını planlayan Cemil'in planları ters düz olmuştur deyim yerindeyse. Onlarıda kendisi gibi Mine Mutlu'ya saf duygularla aşık zanneden Cemil kendisini çıkmaz bir yola sokmuştur. Diğer adamlarında Mine Mutlu'ya tecavüz etmesiyle iş artık içinden çıkılmaz bir hal alır. Tatlı tatlı filmi birçoğumuzun hatırlayacağı Harika Avcı'nın alışırım filminin ilk versiyonudur. Harika Avcı tatlı tatlı filmindeki Mine Mutlu kadar cüretkar olmasa da o filmde izlenebilecek filmler arasındadır. Ama tabiki siz küçük göğüsleri ve seksiliğiyle sizleri ekran başına kitleyen Mine Mutlu hayranıysanız alışırım filmini değil tatlı tatlı filmini izlemelisiniz. Bu arada filmin posterinde de belki dikkatinizi çekmiştir Mine Mutlu rahibe kıyafetiyle yarı çıplak şekilde kendinden geçmiş vaziyette duruyor. O sahnede rahibe ve papaz fantezisi gerçekleşiyor haberiniz olsun :)))
 • 838
 • 2
Kötülerde Ağlar – Dolandırıcı Güzel Figen Han
Tüm Bilgiler
Kötülerde Ağlar – Dolandırıcı Güzel Figen Han Yeşilçam Erotik 
Kötülerde ağlar: Seksi ve güzel bir kadının ortağıyla zengin adamları seks vaadiyle kandırıp dolandırmasını konu alan yeşilçam filmi. Figen Han güzel fiziğini kullanarak kadın düşkünü zengin zamparaları kendisine hedef almıştır. Kötülerde ağlar Figen Han filmlerinin erotik sahnesi en çok olan yapımlarından bir tanesi. Filmin başlangıcında kadın ve zampara adam odaya çıkar. Üstündeki kıyafetleri yavaşça çıkaran kadın yaptığı cilvelerle de adamı iyice çılgına döndürür. Figen Han elbiselerini çıkardıktan sonra adam onun göğüslerinin güzelliğinden çok etkilenmiş olacakki ilk iş olarak elleriyle sıkıca kadının göğüslerini kavrar. Hatta dikkatlice dinlediğinizde "memelere bak" dediğini duyacaksınız :) Adam öyle böyle görgüsüz değil arkadaşlar. Tabi adam uyandıktan sonra kadın alacağını alır ve aşağıda arabada bekleyen ortağıyla oradan uzaklaşır. Saf zenginimiz uyandığında tabiki iş işten geçmiştir. <strong>Kötülerde ağlar</strong> filmi ilk başta ne kadar komik bir olayla başlasa da ilerde aksiyonlu sahneler sizleri bekliyor. Figen ile ortağının yeni hedefinde zengin bir adamın kasasındaki paralar olur. Kadın adamla oynaşarak onu oyalarken ortağıda evde gizlice kasayı aramaktadır. Odaları tek tek gezerken gördükleri ise bi hayli ilginçtir. Kötülerde ağlar Figen Han.Banyoda köpüklerin içinde sevişen lezbiyen kızlar başka bir odada kimseye aldırış etmeden yüksek sesler çıkararak seks yapan çift vs .. Tüm bunlar evin yukarısında ki odada olurken aşağıda yüksek sesli müzikte dans eden gençler ve adamla oynaşan kadın vardır. Kötülerde Ağlar Figen Han 1976. Kadın ve adam seks yapmak için yukarı kata çıktıklarında ortalık karışır. Figen Han'ın ortağı kasayı açarken yakalanınca ev sahibini öldürdükten sonra oradan uzaklaşır. Kadın olayın şokunu üzerinden attıktan sonra polislere yakalanmamak için bir arabanın arka koltuğuna saklanır. Salih Kırmızı ise işini bitirdikten sonra evine gitmek için arabasına biner. Arabanın arka koltuğunda kadını görünce de haliyle şaşırır. Figen Han, Salih'i bir yolunu bulup kandırıp evine gitmeyi başarır. Salih yatağında uzun uzadıya esrarengiz kadını düşünürken odasının kapısı aniden açılır. Gelen kadın tabiki de Figen'dir. Kadın nerden buldu bilmiyoruz ama seksi geceliğiyle Salih'in yanına ilişir. Kötülerde ağlar Figen Han. Kadın tüm isteği ve arzusuyla Salih'in vücuduna sarılmıştır. Salih kadının göğüslerini öptükçe, Figen daha da çok haz almaktadır. Adam kadının göğüslerinden başlayarak aşağılara doğru gittikçe Figen'in vücudu adeta seks için titremektedir. Kötülerde ağlar Figen Han. Salih ve gizemli sevgilisi günlerini seks yaparak geçirirken bir gün aniden kapıya polis dayanır. Salih'in babası bir kadın tarafından öldürülmüştür ve polis tarafından aranmaktadır. Kötülerde Ağlar Figen Han. Kadın suçun kendisine kaldığının farkına varınca Salih'e gözükmeden ortadan aniden kaybolur. Çift yeniden bir araya gelecek mi ? Katil yakalanacak mı ? Bu soruların cevabını filmi izleyerek öğrenebilirsiniz iyi...
 • 739
 • 1
Hırsız Milyoner – Zerrin Doğan ile Tülin Tan’ın Sex Görüntüleri
Tüm Bilgiler
Hırsız Milyoner – Zerrin Doğan ile Tülin Tan’ın Sex Görüntüleri Yeşilçam Erotik 
Diğer adı üşütük olan hırsız milyoner filmi 1979 yapımı olup başrollerinde Zerrin Doğan, sarışın afet Tülin Tan ve harika sex performansıyla kendine has hayran kitlesi olan Funda Gürkan gibi kadın yeşilçam erotik yıldızlarımız oynamakta. Tabi bu seks yıldızlarını idare edecek erkek oyuncumuz ise Bülent Kayabaş. Çapkın ve mirasyedi olarak bilinen Oktay(Bülent Kayabaş) pansiyondaki bir odayı amcasının mirasını alabilmek için dişçi muayenesine çevirir. Amcası da kızı Ayşe(Zerrin Doğan)'yi alıp İstanbul'a gelmiştir. Oktay ile Ayşe seneler önce beşik kertmesi mevzusunun kurbanı olmuşlardır. Zerrin Doğan bu durumdan çok hoşnuttur ama Oktay'ın daha bundan haberi yoktur. Cemil Ağa ve kızı Ayşe uzun uğraşlar sonunda yeğeninin muayenesini bulurlar. Hırsız Milyoner sevgilisi Ayla(Tülin Tan)'yı da sekreteri olması için ikna etmiştir. Sevgilisi sarışın afet Ayla'yı mirası alabilmek için sekreterliğe ikna eden hırsız milyoner beşik kertmesi olayını öğrenince işler daha da çok karışır. Tülin Tan bu olaya ilk başta sert tepki gösterir. Fakat Oktay alttan girip üstten çıkan bir tip olduğundan sevgilisini kandırmayı yine başarır. Köylü güzelimiz Zerrin Doğan ise Bülent Kayabaş'tan ilk görüşünde etkilenmiştir. Senelerdir erkeksizliğin verdiği durumdan rahatsız olan Zerrin Doğan bir an önce Bülent ile evlenip sevişmek istiyordur. Küçük göğüslerini yanlız kaldığı gecelerde okşuyor diğer eliyle de cinsel organına elini sürterek gizli gizli mastürbasyon yapan Zerrin Doğan, erkeksiz geçen her geçen gün daha da ateşli bir hatun olmaktadır. Funda Gürkan da Bülent'ten hoşlanmaktadır ve onunla yanlız kalmanın yolunu aramaktadır. Birbirinden güzel üç seksi güzelin yakın markajına giren hırsız milyoner bu durumdan nasıl çıkacak işleri yoluna nasıl sokacak izleyip göreceksiniz. Biz hırsız milyoner filminin diğer adıyla üşütük isimli yeşilçam erotik filminin seks sahnelerinin detaylarından bahsedelim. Funda Gürkan pansiyona Oktay'dan bir oda almak için gelir. En yakın arkadaşı olan Apti de oranın sorumlusu olarak boş bir odayı ona verir. Funda odaya girip üstündeki elbiseleri çıkarır. Altına sadece beyaz bir külot giyen Funda Gürkan elleriyle kendi vücudunu okşarken bir yandanda aynada kendini izler. Aynanın karşısında çıplak şekilde kendini izleyen Funda'yı anahtar deliğinden de Cemil Ağa izlemektedir. Tabi ki bu güzel dakikalar hırsız milyoner Oktay'ın onu yakalamasıyla sona erir. Amcasının bu azgınlığını tabiki şaşkınlıkla karşılamaz. Çünkü kendisinin durumu ortadadır. Zerrin Doğan ilk gece odasında Oktay'ı düşünerek mastürbasyon yapar. Elini külotunun altına koyarak okşayan ateşli türk kızı Zerrin Doğan o dakikalar da yan odada Tülin Tan ile sevişen Oktay'dan haberi yoktur. Hırsız milyoner sarışın sevgilisi Tülin Tan'ın elbiselerinin tümünü çıkarmıştır ve elleriyle Tülin'in kalçalarını sıkıca kavrayarak kendine doğru çekiyordur. Tülin Tan sevgilisi Oktay'ın üzerinde ileri geri yaparak partnerinin boşalmasını sağlamaya...
 • 723
 • 2
Yeşilçam erotik filmler kategorimizde, 1970 - 1980 yılları arasında çekilmiş eski türk erotik filmler bulunmaktadır. +18 Türk sex filmlerinin olduğu bu kategoride kesinlikle porno içerik bulunmamaktadır. Yeşilçam porno videolarını izlemek isteyen ziyaretçilerimizin başka sitelere yönelmesini tavsiye ediyoruz. Burada yer alan videolar başka sunucu kaynaklarından embed kodu aracılığıyla aktarılmaktadır. Sitemiz hiçbir videoyu kendi sunucusunda barındırmamaktadır. yeşilçam erotik videolarını izlemek ve takip etmek istiyorsanız sitemize üye olmanız yeterli olacaktır. Yeşilçam sex videoları yetişkinlere özel içerikler barındırdığı için 18 yaşının altındaki üyelerimizin bu videoları izlemesi kesinlikle yasaktır. Filmlerle ilgili şikayet ve öneriler için iletişim menüsünden bizimle irtibat kurmanız yeterli olacaktır. Videolardaki görüntünün kalitesi bizimle alakalı bir problem değildir. Filmler eski olduğu için hd yada kaliteli görüntüler ne yazık ki mevcut değildir. Eski türk filmlerinde yapılan restore çalışmaları yeşilçam seks filmlerinde yapılmamaktadır. Videoların restoresi profesyonel ekipler tarafından yapıldığı için şu an için bizim hd yeşilçam erotik filmler hazırlamamız söz konusu değildir. Sitemize üye olmak size hertürlü avantajı sağlayacaktır. İstediğiniz filmi sonra izleyebilir, isterseniz favori listenize ekleyebilirsiniz.

Film izleme sitemizde en iyi filmler ve imdb puanı en yüksek filmler yer almaktadır. Diğer online film izleme sitelerindeki yorumlardan yola çıkılarak filmler sitemize eklenmektedir. İmdb puanı yüksek olup pek takdir toplamayan filmlere yer verilmediği gibi imdb puanı düşük olduğu halde beğeni toplayan filmler de sitemizde yer alabilmektedir. Ayrıca bir film hakkında en geniş bilgilere ve video alternatiflerine sitemizden ulaşabilirsiniz. Özel üyelik sistemiyle isterseniz bir filmi daha sonra izleyebilir isterseniz favorilerinize ekleyip tekrar tekrar seyredebilirsiniz. Filmizle88'de bulunan tüm videolar büyük video paylaşım sitelerinden embed kod yardımıyla alınarak sitemize eklenmektedir. Sitemizde yer alan videoların hiçbirisi kendi sunucumuzda yer almamaktadır. Filmler yada videolar hakkında şikayet, telif veya önerilerinizi lütfen iletişim menüsünden irtibata geçerek iletiniz.