Yeşilçam +18
Anasına Bak Kızını Al – Papazı günaha sokan kadın Dilber Ay
Tüm Bilgiler
Anasına Bak Kızını Al – Papazı günaha sokan kadın Dilber Ay Yeşilçam Erotik 
Annesinin şımarık kızı Dilber Ay günah çıkarmak için gittiği kilisede papazla seks yaparak ne kadar ateşli birisi olduğunu gösteriyor. Yeşilçam erotik filmlerinde göremeyeceğiniz ilginç bir sevişme sahnesi. Filmin konusuna gelecek olursak Kezban(Dilber Ay) Almanya'dan dönüş yapmak üzeredir. Dilber Ay'ın annesi çok aktif ve seks tutkunu sarışın bir kadındır. Sarışın anne, Dilber Ay'ı çok şımarık büyütmüştür. Onun üzülmemesi ve herşeyin en güzeline sahip olması için elinden geleni yapacak bir kadındır. Dilber Ay evine döndüğünde annesinin aktivitelerinin yavaş yavaş farkına varacaktır. Dilber Ay gece yatakta uyurken annesinin yatak odasında çıkardığı tahrik edici sesleri duyar. Şımarık kız Dilber Ay kendisiyle ilgilenen yakışıklı sevgilisiyle de değişik fanteziler denemekte ve bunları yaparken annesine de yakalanmamayı başarır. Dilber Ay yakışıklı sevgilisiyle acaba evlenebilecek mi? Yeşilçam erotik filmlerinin en güzellerinden bir tanesi "annesine bak kızını al" sizlerin izlenimine bedava olarak sunulmuştur.
 • 440
 • 1
Ali Babanın Çiftliği – Zengin koca avcısı Zerrin Egeliler
Tüm Bilgiler
Ali Babanın Çiftliği – Zengin koca avcısı Zerrin Egeliler Yeşilçam Erotik 
<a href="https://www.filmizle88.com/etiket/zerrin-egeliler-filmleri/" target="_blank">Zerrin Egeliler filmleri</a>nin en erotik sahnelerine sahip olmasa da izlerken zevk alacağınız diğer ismi <strong>Mühür Gözlüm</strong> olan yeşilçam filminin sizlerin izlenimine sunuyoruz. Film de yakışıklı aktör Salih Güney çapkın ve zengin bir adam olarak karşımıza çıkıyor. Salih Güney yani Serdar babasının vefatından sonra kendini alkole ve kadınlara kaptırmıştır. Serdar her gece güzel türk kızlarıyla seks partileri düzenleyip aşırı derecede alkol almaya başlamıştır. Doktoru Serdar'a dinlenmesini yoksa genç yaşta öleceğini söyler. Salih Güney yani Serdar amcası Ali'nin çiftliğine gitmeye karar verir. Ali baba isimli adam iki kızı ve oğluyla çiftliklerinde neşeli günler geçirmektedir. Yanlız Ali'nin yakın arkadaşına yüklü miktarda borcu vardır. Tuzsuz Bekir isimli adam Ali'nin borcuna karşılık çiftliği istemektedir. Tuzsuz Bekir, Ali'nin genç ve ateşli seks düşkünü kızı Fatoş'a(Zerrin Egeliler) deliler gibi aşıktır. Onunla evlenirse tüm borcu sileceğini de utanmadan söylemektedir. Fatoş yani Zerrin Egeliler ise seks yapmayı çok seven ama Tuzsuz Bekir çirkin bir adam olduğu için onunla sevişmek yada yatmak istememektedir. Ali yeğeni Serdar'ın geleceğini bir kaç gün sonra öğrenir. Salih Güney çiftliğe gelmeden yolda Zerrin Egeliler ve kardeşiyle tanışır. Zerrin Egeliler yakışıklı ve çekici adam Serdar'dan hoşlanmıştır. Azgın kız diyebileceğimiz Zerrin Egeliler aynaların karşısına çıplak şekilde geçip kendi vücudunu okşamakta Salih Güney'le sevişme hayalleri kurup bir nevi mastürbasyon yapan kız rolüne bürünmüştür. Tüm bu yaşananlar olup biterken Ali'nin farklı planları vardır. Ali yeğeni Serdar'ı yani Salih Güney'i öldürüp mirasın kendisine kalmasını sağlayacak böylelikle Tuzsuz Bekir'e çiftliği vermekten kurtulacaktır. Daha sonra neler olup bittiğini merak ediyorsanız filmi izlemenizi öneriyoruz. Komedi ve erotizmin aynı filmde harmanlandığı yeşilçam filmini izledikten sonra ufak bir teşekkür olarak film hakkındaki ufakta olsa görüşlerinizi paylaşmanızı rica ediyoruz.
 • 424
 • 2
Aşkımla Oynama – Yeşilçamın En iyi Erotik Sevişme Sahneleri
Tüm Bilgiler
Aşkımla Oynama – Yeşilçamın En iyi Erotik Sevişme Sahneleri Yeşilçam Erotik 
En iyi diyoruz çünkü <strong>Meltem Işık</strong> ve Zerrin Doğan aynı filmde. <strong>Aşkımla oynama</strong> filmi farklı yeşilçam erotik filmlerinin bir kaçının sevişme sahnelerinin birleştirilmesiyle oluşturulmuş. Filmde üzerine en çok durulan sanatçı Tarık Şimşek. Onun bir kaç filminin harmanlanmasıyla oluşturulan bu film konu olarak karman çorman olsada erotik sahnelerin çokluğu izleyici kitlesini oluşturmuş. Filmde Harika Öncü ve Gülten Kaya gibi yeşilçamın arka plandaki erotik yıldızlarına da yer verilmiş. Başta da belirttiğimiz gibi filmde konu yok arkadaşlar. Ama filmde ne var ne yok derseniz sizlere bir kaç sahnenin özetini geçelim. Filmin ilk sahnesinde o zamanların lüks arabasıyla birileri eve doğru geliyordur. Tam araba eve varacakken film bir anda pavyonda bir dansözün anons edilmesine söner. Güzel bir dansöz bir iki kıvırırken o sahnede biter ve şak diye yerde sevişen genç bir çift karşımıza çıkıyor. Genç erkek kız arkadaşıyla sevişirken ilk başlarda kendinden biraz fazla geçmiş olacak ki ters kovboy pozisyonun da seks yaparken kız "ah" diye bağırır ve ayağa kalkar. Genç adam neden noldu diye sorular sorarken kız "sadist" bu nasıl seks falan diye sinirlenir. Genç erkek sanki hiçbir şey olmamış gibi "ama ben böyle seviyorum" diyerek pişkinlikte gelinen son noktayı gösterir. Bu sahne bittiğin de ise karşımıza Tarık Şimşek çıkıyor. Tarık Şimşek sahilde sevgilisine yüzme öğretirken fazla yakınlaşmadan kaynaklanan seks hormanları bi hayli hareketlenir. Kimselere aldırış etmeyen çift sahilde kayalıkların arasında öpüşmeye başlar. Adam sevgilisinin bikinisini yavaş yavaş çıkardıktan sonra <strong>Zerrin Doğan</strong>'ın göğüslerini avuçlarının arasına alıp sıkar. Memelerinin sert şekilde sıkılmasından daha da tahrik olan kadın kendini Tarık'ın dudaklarına ve ellerine bırakmıştır. Ateşli çift biraz seviştikten sonra kovboy pozisyonun da seksin doruklarına çıkarlar. Araya birkaç karışık sahne daha girdikten sonra bu sefer Tarık Şimşek'i köylü kıyafetiyle İstanbul'a gelişini izliyoruz. O polis adam neden köylü kılığında İstanbul'a geldi orası meçhul. Bizde bilmiyoruz arkadaşlar. Tarık pansiyona girip yatmak isterken başına talih kuşu konuyor. Kendi odası diye girdiği odada genç bir çiftin sert ve hızlı seksine şahit olur. Genç kız küçük göğüsleriyle erkeğinin ilgisini çekerken dolgun kalçalarıyla da erkeğini mutlu etmenin yolunu bulmuştur. Gördükleri karşısında bir hayli şaşıran Tarık kapı ağzından sevişen çifti izlemeye devam eder. Genç çift sevgilisini sırt üstü yatırıp son rütuşları yaparken Tarık'ın yanına kısa sarı saçlarıyla ve dekolte kıyafetiyle bir kadın gelir. Tarık'ın onlara olan ilgisini azaltmak için adamın dudaklarına yapışır ve boynuna kadar öperek Tarık'ı tahrik eder. Kapı ağzından sevişerek odalarına geçen çiftin seks dolu dakikalarını da artık izleyip göreceksiniz. Filmde <strong>Meltem Işık</strong> konuk oyuncu olarak yer aldığı filmin başında bilgilendirme...
 • 475
 • 2
Son Söz – Kara Peçe’nin sarışın sevgilisi Figen Han
Tüm Bilgiler
Son Söz – Kara Peçe’nin sarışın sevgilisi Figen Han Yeşilçam Erotik 
Figen Han ve Tevfik Şen'in başrollerinde oynadığı "Son Söz" isimli yeşilçam erotik filmi bol aksiyonlu ve +18 erotik sahneler içermektedir. Türk erotik filmlerinin en çok yapıldığı 1970 ve 1980 li yıllar arasında yapılmış bu film sizlerin ilgisini çekecek nitelikte. Figen Han erkekleri kandıran sarışın bir kız rolündedir. Sema isimli patroniçe vurgun yapılacak erkekleri tesbit eder ve Figen Han da güzelliğiyle erkekleri kandırarak mallarına yada paralarına el koymaktadırlar. Sema erkeklerden hoşlanmayan ve Figen Han'a karşı özel bir ilgi duyan kadındır. Yeşilçam erotik serilerinde lezbiyen sahneleri gördünüz mü bilmiyorum ama bu filmde görebilirsiniz. Sema yine Figen Han'a italyan bir adamı hava alanından alma ve kandırma görevini verir. Ama yaptıkları iş kurda kuzu teslim etmektir. Çünkü Figen Han , Kara Peçe isimli maskeli dolandırıcının gizli sevgilisidir. Kara Peçe , sarışın sevgilisi Figen Han ile banyoda sevişirken bile para kazanmayı düşünen bir adamdır. Figen Han italyan adamı hava alanından aldıktan sonra kara peçe italyan adamı kaçırır. Patroniçe Sema ve adamları Figen Han'ın attığı bu kazığı unutmazlar. Sema ve adamları Figen Han'ın peşine düşmüşlerdir. Kara peçenin ise dünya umrunda değildir. O başka kadınlarla gününü gün etmektedir. İlk türk erotik filmlerinin bu güzel sahnelerini kaçırmamanızı tavsiye ediyoruz. Figen Han ve kara peçenin başına daha sonra neler mi geldi ? Bunları öğrenmek istiyorsanız filmi izlemeniz gerekiyor. Son söz yeşilçam filmini izledikten sonra lütfen yorum yazınız.
 • 423
 • 2
Tok Nuri – Soyunma Odasında Çıplak Baleci Kızlar
Tüm Bilgiler
Tok Nuri – Soyunma Odasında Çıplak Baleci Kızlar Yeşilçam Erotik 
Tok Nuri uzun boylu, yakışıklı ve çapkın bir türk gencidir. Çapkınlıkları başına bela açmasına rağmen o her defasında bir yolunu bulup işin içinden sıyrılır. Tok Nuri zengin bir adamın ateşli karısı Nur Ay ile birlikte olurken kadının kocasının aniden eve gelmesiyle işler iyice karışır. Tok Nuri ve Nur Ay yatak odasında sigara içip içkilerini yudumlarken kabızlıktan şikayet eden kocasının aniden ishal olup evin yolunu tutmasıyla sevişmeleri yarım kalır. Adam eline geçirdiği bastonla Tok Nuri'yi kovalarken, Nuri kendini can havliyle bir eve atar. O evde yaşayan iki erkekle başının belaya gireceğini düşünürken erkeklerin biraz kırıtarak konuşmasını işitince kıçına zeval gelmemesi için oradan da topuklar. Arkasına bile bakmadan üzerindeki külotla sokaklarda dolaşan <strong>Tok Nuri</strong> kapıyı açık gördüğü ilk haneye girer. Köşeye tünemiş vaziyette saklanırken yanı başında duran boyacı kıyafetlerini farkeder. Girdiği yerin bale salonu olduğunu öğrenince de şaşkınlığını gizleyemez. Piyanist adamın adeta kükremesiyle kendine gelen Tok Nuri üzerine geçirdiği boyacı kıyafetiyle boyacının yarım bıraktığı işin başına geçer. O bir kaosun ortasından kaçsa da yine kadınların bulunduğu bir ortama düşmüştür. Onlara olan zaafı yüzünden fazla sürmeden başını yine belaya sokar. Baleci kızların soyunma odasında saklanırken kızların teker teker soyunup kıyafetlerini çıkarmasına şahit olan Tok Nuri elinde silahıyla dolaşan piyanisttende şansının da yardımıyla kurtulur. Ertesi gün Tok Nuri yolda motoru arızalanan genç bir kız görür. Mini eteği ve güzel vücuduyla erkekleri etkileyen bu genç kızın yardımına çapkın erkeğimiz yetişir. Ama Tok Nuri'nin başına gelecek en kötü olaydan habersizdir. Motorcu kızla seks yaparken cinsel organında uyarılma olmayınca Tok Nuri'nin dünyası kararır. Bu yakışıklı genç erkeğin bundan sonraki akıbeti ne olacak öğrenmek için Tok Nuri filmini izlemeniz gerekecek. Yeşilçam <strong>erotik komedi </strong>tarzındaki bu güzel film 68 dakika olup sizlere eğlenceli vakit geçirecek cinsten.
 • 415
 • 2
Anahtar – Ünlü Olmak için Soyunan Genç Türk Güzeli Funda Gürkan
Tüm Bilgiler
Anahtar – Ünlü Olmak için Soyunan Genç Türk Güzeli Funda Gürkan Yeşilçam Erotik 
Adana'dan İstanbul'a ünlü olmak için kaçıp gelen güzel türk kızının iki kez tecavüze uğramasını ve bataklıktan kurtulmasının imkansız olduğunu banlatan güzel bir yeşilçam erotik filmi. Filmin adının neden "anahtar" olduğu hakkında ise en ufak fikrimiz yok. Filmi izlediğinizde filmin konusunu takip etmekte zorlanabilirsiniz ama filmin büyük bir kısmı erotik sevişme sahneleriyle doldurulmuş vaziyette. Eğer benim için konu değil güzel türk kadınlarının sevişme görüntüleri diyorsanız film tam size göre. Filmde 1956 yılında doğan ve fazla uyuşturucu kullanımından dolayı ölen <strong>Funda Gürkan</strong> başrolde. Filmde oynadığı karekter belki de kendi hayatını yansıtmaktadır kim bilir? Funda Gürkan ünlü olmak için kılı kırk yardırdıktan sonra bir menajerle randevu ayarlar. Kilolu ve tombik menajerimiz Funda Gürkan'a ünlü olmanın soyunmaktan geçtiğini ve vucüdunu sergilemekten asla çekinmeyeceğini tembih eder. Funda utangaç tavırlarla adamı dinlese de artık geri dönmek için geç olduğunu düşünüyordur. Adam dişiliğini göstererek Funda'nın üzerindeki köylü kıyafetlerinden kurtulmasını söyler. Funda yavaş ve utangaç bir şekilde elbiselerini çıkarır. En son üstünde beyaz külotuyla kalan Funda onu çıkarmakta tedirginlik yaşasa de kel ve bodur menajer tamamen dişi ve çıplak olmasını ister. Funda'nın ünlü olma girişimi daha yeni başlamıştır. Artık onu daha neler bekliyor kendisi de bilmemektedir. Daha kötü ne olabilir di derken Funda Gürkan'ın evinde kaldığı adam tarafından tecavüze uğrayacağını izleyeceğiz. Çığlıklar atsada bağırsada çağırsada artık nafiledir. Çünkü adam onun ırzına geçmek için nerdeyse tüm kuvvetini verir. Ve daha hayallerinin başlangıcında tecavüze uğramıştır. Bugün yapmış olduğu oyunculuk görüşmesinin ardından bunların olup biteceği belkide çoktan belliydi. Diğer bir güzel yıldızımız <strong>Ayşen Selvi</strong> ise filmde bir kaç yerde erotik sahnelerin ve ateşli sevişmelerin olduğu yerde karşımıza çıkıyor. Son derece istekli ve cilveli tavırlarıyla bize Funda'nın o isteksiz görüntülerini unutturuyor. Anahtar filmi sonradan düzenlenmiş ve fazladan türk seks sahnelerinin eklendiği bir yeşilçam klasiği. Eğer çok bilinmedik erotik türk yeşilçam kız yıldızlarının filmlerini merak ediyorsanız anahtar filmi sizin bu isteklerinizi karşılayacaktır. Filmde Çetin Başaran'ın da başarılı performansı filme damgasını vurmuş.
 • 442
 • 2
Doktor Civanım – Gözlüklü Çirkin Sekreter Arzu Okay
Tüm Bilgiler
Doktor Civanım – Gözlüklü Çirkin Sekreter Arzu Okay Yeşilçam Erotik 
Yakışıklı doktor artık muayenehanesine gelen azgın kadınlarla seks yapmaktan bıkmıştır. Doktor Murat(Sermet Serdengeçti) ona hayran olan sekreteri Arzu Okay'dan habersizdir. Nazan (Arzu Okay )gözlüklü,saçları son derece demode çirkin bir kızdır. Doktor Murat'ın sekreterliğini daha doğrusu yardımcı hemşireliğini yapan Nazan doktora muayene olmaya gelen kadınlara gıcık olmaktadır. Çünkü aşık olduğu adamla arka muayene odasında sevişen bu kadınlar onu hergeçen gün aşkından uzaklaştırıyorlardır. Ama Doktor Murat bu hayattan çoktan bıkmıştır. O da diğer gençler gibi aşık olmak, sevdiği kadınla evlenmek çocuk sahibi olmak istemektedir. Murat bir yolunu bulup bu işten kısa süreliğine kurtulmanın yolunu bulur. Sekreteri Nazan'a bir avrupa gezisi düzenleyen gemide doktorluk yapacağını söyler. Bunu bir fırsata dönüştürmek istyen Nazan doktordan habersiz bir bilet alır. Ama Nazan oraya daha seksi daha güzel bir kadın olarak gider. Doktor Murat gemide Nazan'ı görür görmez etkilenir. Onun sekreteri Nazan olduğunu aklının ucundan dahi geçmemiştir. Çapkın doktor hemen tanışma girişimlerinde bulunup avını yatağa atmaya hazırlanırken sert bir kayaya çarptığının farkına varır. Nazan sevdiği adamın kendisine bu kadar ilgili olmasının mutluluğunu yaşarken bir yandan da kendisini tanımamasının üzüntüsünü yaşıyordur. Yakışıklı doktorumuz bir kaç gün sonra yine kadınlar tarafından taciz edilmeye başlar. Murat güvertede gezerken azgın kızın biri onu kolundan tutup küçük bir odaya sokar. Murat artık bu olaya o kadar alışkındır ki direk sevişmeye başlar. Filmin devamını artık izleyerek öğrenebileceksiniz. Bizden bu kadar. <strong>Arzu Okay filmleri</strong>nin hertürlüsünü izlerim diyorsanız bu güzel eğlenceli <a href="https://www.filmizle88.com/etiket/erotik-komedi/">erotik komedi</a> filmini kaçırmayın.
 • 375
 • 1
Ali Cengiz Oyunu – Kaşar kız kardeşlerin grup seks deneyimi
Tüm Bilgiler
Ali Cengiz Oyunu – Kaşar kız kardeşlerin grup seks deneyimi Yeşilçam Erotik 
Film diğer sitelerde <strong>parayla değil sırayla yeşilçam erotik</strong> film olarak adlandırılmış. Filmin adını bir yere bırakıp konuya geçtiğimiz de Aydemir Akbaş hapishaneden tahliye olmak üzeredir. Aydemir son derece çapkın bir adam olduğundan başı sürekli seks konusunda derde girmiş ve kendini bi şekilde hapiste bulmaktadır. Aydemir'in mahallesine yakında kavuşacaktır ama artık mahallede ondan daha şevhetli bir adam vardır. Adam son derece kibar, iyi giyinimli ve zengin birisidir. Evinde 3 güzel seksi kadınla yaşamaktadır. Herkes adamın üç kadını birden nasıl idare ettiğini nasıl böyle performansa sahip olduğunu merak etmektedir. İşin aslı ise öyle değildir. Adamın yanında ki üç ateşli kız sevgilileri değil kız kardeşleridir. Zengin adam onlara iyi kız kardeşlerinin yanında kalacak onlarla ilgilenecek kadın hizmetçi arayışındadır. Aydemir fazla uzun sürmeden mahalleye adımını atar. İlk iş olarak kahveye gider. Kahvede yakın arkadaşı olan çırak ortalıkta yoktur. Çaycı çırağı zengin adamın evini gözetlemekle meşguldür. Röntgenci çırak evin karşısındaki bir ağaca çıkıp evde olup biten seks ve sevişmeleri dürbünle gözetlemenin keyfini çıkarıyordur. Tam o sırada çapkın Aydemir çırağı ağaçtan indirir ve Perihan Ateş'in yabancı bir adamla yatak odasında ki sevişmelerini izler. Çok geçmeden zengin adamın kadın hizmetçi aradığının bilgisi Aydemir'in kulağına gider. Aydemir Akbaş kadın kılığına girerek iş başvurusunu bizzat yapar. Zengin adam Aydemir'in hareketlerinden hiç şüphelenmez işin güzel tarafı Aydemir Akbaş'tan hoşlanır. Yani Kamile ablamızdan :) Üç güzel kız kardeş evin içerisinde çıplak şekilde gezmekten , seks sohbetleri yapmaktan hiç çekinmeyen oldukça rahat kızlardır. Elif Pektaş banyoda duş alırken Kamile'yi çağırır. Kamile küvette köpükler içindeki kadını lifler. Bir kaç dakika sonra kızıl saçlı güzel Perihan Ateş bakıcı kadınımız Kamile'yi çağırır. Masaj odasında çıplak halde uzanan Perihan Ateş'e bakıcı kadınımız güzel bir masaj yapar. Aydemir Akbaş , önünde çıplak halde yatan genç kızın tüm vücudunu yavaş yavaş okşayarak masaj yapar. Kamile tam kendini masaja kaptırmışken içerden sarışın fıstık Ülkü Özen ayağını burktuğu için yardım ister. Kamile yatak odasına girdğinde sarışın kız yatakta çıplak halde acı çekmektedir. Aydemir Akbaş artık istediği ortamdadır. Bu üç güzel türk kızıyla <a href="https://www.filmizle88.com/etiket/grup-seks">grup seks</a> fantezilerini hayata geçirmek için yüzyılın şansını yakalamıştır. Ama bu güzel kızların abisi Kamile'yi hiç rahat bırakmıyacaktır. Çünkü bakıcı kadından çok etkilenmiştir. Bu komedi erotik karışımı film Aydemir Akbaş'ın da oyunculuğuyla daha da eğlenceli olmuş.
 • 380
 • 1
Köylü Güzeli – Kıskanç kadın Zerrin Egeliler
Tüm Bilgiler
Köylü Güzeli – Kıskanç kadın Zerrin Egeliler Yeşilçam Erotik 
Bülent Kayabaş para kazanmak İstanbul'a gitmeye karar verir. Köyün en güzel kadını Zerrin Egeliler kocası Bülent Kayabaş'ın İstanbul'a gitmesini istememektedir. Çünkü kocası çapkın bir adamdır. Bülent büyük şehire gitmeden önce Zerrin Egeliler ile güzel bir gece geçirmek ister. Zerrin Egeliler üstündeki kıyafetleri çıkarır ve tüm çıplaklığıyla kocasının başını döndürür. Film daha ilk sahnesinde erotizmin doruklarına çıkıyor. Bülent Kayabaş ile bacanağı çok geçmeden İstanbul'un yolunu tutarlar. Bacanaklar orada çalışıp para kazanmanın derdindedirler ama Bülent'in bir mafya babasına benzerliği başlarına bela açacaktır. Çok geçmeden Bülent mafya babasına benzerliği yüzünden düşmanları tarafından kaçırılır. Hatta Bülent'i kodese bile tıkarlar. Bülent kodesteyken yanına genç bir kız gönderilir ve birlikte olmaları sağlanır. Hapishane yada nezarethanede ateşli bir çiftin nasıl seviştiklerine de bu filmde şahit olacaksınız. <a href="https://www.filmizle88.com/etiket/zerrin-egeliler-filmleri/">Zerrin Egeliler</a> ile kız kardeşi de kocalarının peinden İstanbul'a kadar gelirler. Şans bu ya onlarda yanlışlıkla genel eve düşerler. Hatta senaristler şansın derecesini arttırıp mafya babası Bülent Kayabaş'ta bu genel evin müdavinlerinden biri yapar. Bülent ile azgın köylü güzelimiz Zerrin Egeliler genel evde farklı pozisyonlar deneyerek birlikte olurlar. Filmde <a href="https://www.filmizle88.com/etiket/karaca-kaan-filmleri/">Karaca Kaan</a> bir yatak sahnesinde sizleri etkilyecek. Üç adamla Karaca Kaan'ın <a href="https://www.filmizle88.com/etiket/grup-seks/">grup seks</a> yaparken ki görüntülerini izleyeceksiniz. Film ile daha fazla bilgiye sahip olmak isterseniz bu güzel yeşilçam erotik filmi köylü güzelinin tamamını izlemenizi tavsiye ederiz. iyi seyirler.
 • 471
 • 1
Kötülerde Ağlar – Dolandırıcı Güzel Figen Han
Tüm Bilgiler
Kötülerde Ağlar – Dolandırıcı Güzel Figen Han Yeşilçam Erotik 
Kötülerde ağlar: Seksi ve güzel bir kadının ortağıyla zengin adamları seks vaadiyle kandırıp dolandırmasını konu alan yeşilçam filmi. Figen Han güzel fiziğini kullanarak kadın düşkünü zengin zamparaları kendisine hedef almıştır. Kötülerde ağlar Figen Han filmlerinin erotik sahnesi en çok olan yapımlarından bir tanesi. Filmin başlangıcında kadın ve zampara adam odaya çıkar. Üstündeki kıyafetleri yavaşça çıkaran kadın yaptığı cilvelerle de adamı iyice çılgına döndürür. Figen Han elbiselerini çıkardıktan sonra adam onun göğüslerinin güzelliğinden çok etkilenmiş olacakki ilk iş olarak elleriyle sıkıca kadının göğüslerini kavrar. Hatta dikkatlice dinlediğinizde "memelere bak" dediğini duyacaksınız :) Adam öyle böyle görgüsüz değil arkadaşlar. Tabi adam uyandıktan sonra kadın alacağını alır ve aşağıda arabada bekleyen ortağıyla oradan uzaklaşır. Saf zenginimiz uyandığında tabiki iş işten geçmiştir. <strong>Kötülerde ağlar</strong> filmi ilk başta ne kadar komik bir olayla başlasa da ilerde aksiyonlu sahneler sizleri bekliyor. Figen ile ortağının yeni hedefinde zengin bir adamın kasasındaki paralar olur. Kadın adamla oynaşarak onu oyalarken ortağıda evde gizlice kasayı aramaktadır. Odaları tek tek gezerken gördükleri ise bi hayli ilginçtir. Kötülerde ağlar Figen Han.Banyoda köpüklerin içinde sevişen lezbiyen kızlar başka bir odada kimseye aldırış etmeden yüksek sesler çıkararak seks yapan çift vs .. Tüm bunlar evin yukarısında ki odada olurken aşağıda yüksek sesli müzikte dans eden gençler ve adamla oynaşan kadın vardır. Kötülerde Ağlar Figen Han 1976. Kadın ve adam seks yapmak için yukarı kata çıktıklarında ortalık karışır. Figen Han'ın ortağı kasayı açarken yakalanınca ev sahibini öldürdükten sonra oradan uzaklaşır. Kadın olayın şokunu üzerinden attıktan sonra polislere yakalanmamak için bir arabanın arka koltuğuna saklanır. Salih Kırmızı ise işini bitirdikten sonra evine gitmek için arabasına biner. Arabanın arka koltuğunda kadını görünce de haliyle şaşırır. Figen Han, Salih'i bir yolunu bulup kandırıp evine gitmeyi başarır. Salih yatağında uzun uzadıya esrarengiz kadını düşünürken odasının kapısı aniden açılır. Gelen kadın tabiki de Figen'dir. Kadın nerden buldu bilmiyoruz ama seksi geceliğiyle Salih'in yanına ilişir. Kötülerde ağlar Figen Han. Kadın tüm isteği ve arzusuyla Salih'in vücuduna sarılmıştır. Salih kadının göğüslerini öptükçe, Figen daha da çok haz almaktadır. Adam kadının göğüslerinden başlayarak aşağılara doğru gittikçe Figen'in vücudu adeta seks için titremektedir. Kötülerde ağlar Figen Han. Salih ve gizemli sevgilisi günlerini seks yaparak geçirirken bir gün aniden kapıya polis dayanır. Salih'in babası bir kadın tarafından öldürülmüştür ve polis tarafından aranmaktadır. Kötülerde Ağlar Figen Han. Kadın suçun kendisine kaldığının farkına varınca Salih'e gözükmeden ortadan aniden kaybolur. Çift yeniden bir araya gelecek mi ? Katil yakalanacak mı ? Bu soruların cevabını filmi izleyerek öğrenebilirsiniz iyi...
 • 417
 • 1
Oooh Oh 1978 – Zerrin Doğan Ve Müge Güler’e Hayran Kalacaksınız +18
Tüm Bilgiler
Oooh Oh 1978 – Zerrin Doğan Ve Müge Güler’e Hayran Kalacaksınız Yeşilçam Erotik 
Türkçe Dublaj
Yeşilçam erotik komedi filmlerinin kralı Aydemir Akbaş 1978 yapımı oooh oh filmiyle yine karşımızda. Zerrin Doğan ve Müge Güler gibi yeşilçam sex yıldızlarının da ona eşlik ettiği ooh oh filmi başarılı türk erotik yapımlarından diyebiliriz. Filmde Aydemir Akbaş'ı çaycı rolünde göreceksiniz. Yine kendine has tavırlarıyla ortalığı kırıp geçiren Aydemir Akbaş o şeytan tüyüyle yine kadınları kendine çekmeyi başarıyor. Filmde Sümer Tilmaç'ı da çapkın bir antrenör olarak görüyoruz. Başarılı oyuncuyu ilk kez böyle bir erotik komedi filminde gördüğümüzü söyleyelim. Oooh oh filmi haricinde Sümer Tilmaç'ı başka erotik yapımlarda göreceğinizi zannetmiyorum. Filmde bazı erotik sahneler sonradan monte edilmiş gibi geldi ama son söz tabiki yeşilçam erotik hayranlarımızın. Daha öncede yazılarımızda belirttiğimiz gibi biz bu işin uzmanı değiliz ama gerçekten yeşilçam erotik filmlerinin hayranları hangi filmde kim oynuyor hangi film montajlanmış bizden iyi biliyorlar. Oooh oh da <span style="font-family: Consolas, Monaco, monospace;"><a href="https://www.filmizle88.com/etiket/zerrin-dogan-filmleri/" rel="dofollow">Zerrin Doğan</a> </span>ve Müge Güler'i de etkili yeşilçam sex sahnelerinde izliyoruz. Fazlasıyla cüretkar olan bu sahneler de türk seks yıldızlarımız başarılı bir performans sergilemiş. Görüntü kalitesi olarak çok iyi olmasa da Zerrin Egeliler'in oynadığı <a href="https://www.filmizle88.com/babacan-zevkhanesi-genelevde-grup-seks/">babacan zevkhanesi</a> filminin görüntü kalitesinden iyi olduğu tartışılmaz. Oooh oh da bir diğer yeşilçam sex yıldızı Aylin Berkay'dan da bahsetmeden olmaz. Azgın sarışın güzelimiz Aylin Berkay'ın lezbiyen seksi yaparken çıkardığı sesler ve başarılı sevişme performansı ona hayran kalmanızı sağlayacak. Bir diğer ateşli kadın <a href="https://www.filmizle88.com/etiket/muge-guler-filmleri/">Müge Güler</a>'den bahsetmeye gerek bile yok herhalde. Kendine has tarzı ve istekli seks performanslarını bu filmde de izleyeceksiniz. Sözü fazla uzatmadan oooh oh filmiyle sizleri baş başa bırakıyoruz. Film 1 saatlik süresiyle sizlere bol eğlenceli dakikalar yaşatacak. Oooh oh 1978 ile alakalı olumlu yada olumsuz tüm eleştirilerinizi bizimle paylaşmanızı rica ederek cümlemizi tamamlıyor sizlere iyi seyirler diliyoruz.
 • 1978
 • Türkiye
 • 480P
 • IMDb 5,5
 • 412
 • 3
Sarı Çizmeli – Figen Han Kapıcı Kazım Kartal’la Kırıştırıyor
Tüm Bilgiler
Sarı Çizmeli – Figen Han Kapıcı Kazım Kartal’la Kırıştırıyor Yeşilçam Erotik 
Sarı çizmeli Figen Han ve Kazım Kartal'ın yanı sıra sarışın güzel Aylin Berkay'ın da rol aldığı eğlenceli bir yeşilçam erotik filmidir. Kazım Kartal apartmanın kapıcısı görevini üstlenmektedir. Asıl görevi kapıcılık olmasına rağmen apartmandaki bayanlar tarafından tercih edilen bir adamdır. Lakabı ise sarı çizmeli Mehmet'tir. Bu yeşilçam erotik filmine sarı çizmeli gibi ilginç bir ismin verilmesinin sebebide bu olsa gerek. Mehmet apartmandaki işlerini bitirdikten sonra köyden gelen amcasının oğlunu tren istasyonunundan almaya gidecektir. Figen Han kapıda onu sıkıştırarak seks yapmak ister. Mehmet işinin olduğunu söylesede Figen Han onu rahat bırakmaz ve Mehmet'i amcasının oğlunun yanına arabayla götürmeyi teklif eder. Figen Han arabasını sürerken boşta olan elini Mehmet'in pantolonunun önüne doğru götürmektedir. Mehmet bir yandan tahrik olurken diğer yandanda kaza yapmanın korkusunu yaşamaktadır. Ama Figen Han bir kere azmıştır ve Mehmet'le sevişmeden onu bırakacak gibi durmuyordur. Köyden gelen Ata Saka yani amcaoğlu istasyon önünde Mehmet'i beklerken yanına sarışın güzelimiz Aylin Berkay gelir. Sarı çizmeli ise o sırada arabanın arkasında Figen Han ile seks yapmaktadır. Mehmet arka koltukta çırılçıplak soyduğu Figen Han'ın bacaklarının arasına girmiş ve onu orgazm etmenin peşindedir. Figen Han adamın omuzlarından tutarak kendine doğru çekiyor bu şekilde Mehmet'in onu daha sert şekilde becermesini sağlamaktadır. Mehmet Figen Han'ın kollarının arasında kalan iri göğüslerine odaklanmış vaziyette ileri geri yaparken arabada sandal misali sallanmaktadır. Figen Han tam zevkin doruklarına çıkarken sarı çizmelinin aklına emmioğlu gelir. Bir anda pantolonunu çektiği gibi arabadan fırlar. Figen Han "beni bu şekilde bırakamazsın. Gel hadi" der ama nafile. Sarı çizmeli sonra olur o iş deyip oradan kaçar. İkinci sahne ise Baykal Kent ile sarışın türk kızı arasında geçiyor. 70 li yıllardaki disko ortamında çılgınlar gibi eğlenen gençler, uyuşturucu kullanıp striptiz yapan ateşli kızlar. Bu gençlik çukurunun ortasında ise deliler gibi dans eden sarışın kadın Aylin Berkay. Ona adeta bir timsah gibi usul usul adımlarla yaklaşan Baykal Kent :) Sarışın kadınla bir kaç dans figürü yaptıktan sonra azgın çift yere serilmiş olan kürkün üzerinde sevişmeye başlar. Sarı saçları, beyaz teni ve küçük göğüsleriyle Baykal'ın üzerine çıkan Aylin adaeta bir tay gibi sekerek Baykal'ın zevkten gözlerinin büyümesine sebep olmuştur. Genç kız seks yapmayı o kadar iyi biliyordur ki adamın hiçbirşey yapmasına gerek yoktur. Kadını uzun uzadıya yatıran Baykal üstten öpmeye başlayarak altlara doğru inecektir. Kadının dudaklarıyla işi bittiken sonra boynundan öpen adam boşta kalan eliylede sarışın kadının göğüslerini okşar. Azgın türk çift bir yandan sevişirken bir yandan da yanlarındaki viskilerini yudumlarlar. Kadının üzerine fazla yük binmiş olacak ki bu sefer...
 • 451
 • 1
Yeşilçam erotik filmler kategorimizde, 1970 - 1980 yılları arasında çekilmiş eski türk erotik filmler bulunmaktadır. +18 Türk sex filmlerinin olduğu bu kategoride kesinlikle porno içerik bulunmamaktadır. Yeşilçam porno videolarını izlemek isteyen ziyaretçilerimizin başka sitelere yönelmesini tavsiye ediyoruz. Burada yer alan videolar başka sunucu kaynaklarından embed kodu aracılığıyla aktarılmaktadır. Sitemiz hiçbir videoyu kendi sunucusunda barındırmamaktadır. yeşilçam erotik videolarını izlemek ve takip etmek istiyorsanız sitemize üye olmanız yeterli olacaktır. Yeşilçam sex videoları yetişkinlere özel içerikler barındırdığı için 18 yaşının altındaki üyelerimizin bu videoları izlemesi kesinlikle yasaktır. Filmlerle ilgili şikayet ve öneriler için iletişim menüsünden bizimle irtibat kurmanız yeterli olacaktır. Videolardaki görüntünün kalitesi bizimle alakalı bir problem değildir. Filmler eski olduğu için hd yada kaliteli görüntüler ne yazık ki mevcut değildir. Eski türk filmlerinde yapılan restore çalışmaları yeşilçam seks filmlerinde yapılmamaktadır. Videoların restoresi profesyonel ekipler tarafından yapıldığı için şu an için bizim hd yeşilçam erotik filmler hazırlamamız söz konusu değildir. Sitemize üye olmak size hertürlü avantajı sağlayacaktır. İstediğiniz filmi sonra izleyebilir, isterseniz favori listenize ekleyebilirsiniz.

Film izleme sitemizde en iyi filmler ve imdb puanı en yüksek filmler yer almaktadır. Diğer online film izleme sitelerindeki yorumlardan yola çıkılarak filmler sitemize eklenmektedir. İmdb puanı yüksek olup pek takdir toplamayan filmlere yer verilmediği gibi imdb puanı düşük olduğu halde beğeni toplayan filmler de sitemizde yer alabilmektedir. Ayrıca bir film hakkında en geniş bilgilere ve video alternatiflerine sitemizden ulaşabilirsiniz. Özel üyelik sistemiyle isterseniz bir filmi daha sonra izleyebilir isterseniz favorilerinize ekleyip tekrar tekrar seyredebilirsiniz. Filmizle88'de bulunan tüm videolar büyük video paylaşım sitelerinden embed kod yardımıyla alınarak sitemize eklenmektedir. Sitemizde yer alan videoların hiçbirisi kendi sunucumuzda yer almamaktadır. Filmler yada videolar hakkında şikayet, telif veya önerilerinizi lütfen iletişim menüsünden irtibata geçerek iletiniz.