1. Yüzme Bilmiyorsan Ne işin Var Ağaçta ? Zerrin Egeliler 1978 +18

  Yüzme Bilmiyorsan Ne işin Var Ağaçta ? Zerrin Egeliler 1978

  480P Türkçe Dublaj

  Yüzme bilmiyorsan ne işin var ağaçta yeşilçam erotik filminin konusu; Zerrin Egeliler ve abisi (Aydemir Akbaş) dolandırıcılık yaparak hayatlarını sürdürmektedirler. Zerrin Egeliler yaşlı yada orta yaşlı erkekleri kandırıp onlarla yatakta tam sevişirken karaktersiz abisi odaya aniden girerek baskın yapıyordur. Bu pis işlerin uzmanı olan adam Zerrin Egelilerin kocası gibi rol yaparak adamları tehdit ediyor ve sonucunda koparabildiği kadar para koparıp oradan uzaklaşıyorlardır. Dolandırıcı güzelin numarası basit ve erotiktir. Aydemir Akbaş ve arkadaşı ise ayrı bir dolandırıcı grubudur. O da arkadaşıyla kadınlarla seks yaparak yada başka numaralarla para kazanırlar. Bu iki dolandırıcının yolları bir gün kesişir. Aydemir Akbaş, Zerrin Egelilerden etkilenmiştir. Dolandırıcı çiftimiz birbirleriyle beraber olmak istese de karşılarına çeşitli engeller çıkacaktır. Eğer Zerrin egeliler hayranıysanız bu film oldukça hoşunuza gidecek. Zerrin egeliler filmlerinin tamamınına yakınını sitemizden izleyebilirsiniz. Bu filmde fazla erotik sahneler yer almamaktadır.
  Yüzme Bilmiyorsan Ne işin Var Ağaçta ? Zerrin Egeliler 1978 4.5 / 10 14 kullanıcı oyu.
  4.5
  ( Toplamda 14 oy verildi. )

      5,5   657

Background
Bu içerik Yetişkinlere özel bir içeriktir. Lütfen 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulayınız!
Facebook Yorum Alanı
Yorum Alanı 2 Yorum Yapılmış
 1. avatar
    Bu nasıl isim 16 Haziran 2017 01:20:28

  Zerrin kızım ne işin var ağaçta in aşağıda işini yap.

 2. avatar
    tarzan rıfkı 27 Kasım 2017 14:22:28

  eh işte . öyle ahım şahım zerrin egelilerin sevişme sahnelerini göremiyoruz. Zaten filmin isminden hayır yok. yüzme bilmiyorsan ne işin var ağaçta diye dangalak bir isim mi olur ya

SON YORUMLAR

Film izleme sitemizde en iyi filmler ve imdb puanı en yüksek filmler yer almaktadır. Diğer online film izleme sitelerindeki yorumlardan yola çıkılarak filmler sitemize eklenmektedir. İmdb puanı yüksek olup pek takdir toplamayan filmlere yer verilmediği gibi imdb puanı düşük olduğu halde beğeni toplayan filmler de sitemizde yer alabilmektedir. Ayrıca bir film hakkında en geniş bilgilere ve video alternatiflerine sitemizden ulaşabilirsiniz. Özel üyelik sistemiyle isterseniz bir filmi daha sonra izleyebilir isterseniz favorilerinize ekleyip tekrar tekrar seyredebilirsiniz. Filmizle88'de bulunan tüm videolar büyük video paylaşım sitelerinden embed kod yardımıyla alınarak sitemize eklenmektedir. Sitemizde yer alan videoların hiçbirisi kendi sunucumuzda yer almamaktadır. Filmler yada videolar hakkında şikayet, telif veya önerilerinizi lütfen iletişim menüsünden irtibata geçerek iletiniz.